reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Chwila dla siebie w szpitalu to tylko przy laktatorze 😂😂
No właśnie się zastanawiałam jaka chwila dla siebie po porodzie 🤣🤣
Ja się nastawiam na odpoczynek przed 😉
Ja już po :) Laurka urodziła się o 23:45, 7 marca 🥰 Waga 3640 :))
Gratulacje! Spora dziewuszka, jsk się czujecie? ❤❤

Ja dziś kończę 37 tydzień. Czekamy do środy na wypłatę męża, domawiamy ostatnie brakujące rzeczy i na sobotę już będę gotowa, by rodzić. Jak wyjdzie w praktyce, zobaczymy. :)
No ciekawe, czy dzieć poczeka 🤣😉

Moja wyłazić nie chce. Ani mi się brzuch nie obniża, ani żadnego plamienia, ani czop nie odchodzi, no uparta jak reszta rodziny 😉
Zobaczymy co w wynikach dzisiaj wyjdzie.
 
Ja mam termin na 07-10.03 😜 zaraz pojadę zgodnie z zaleceniem gina na IP na sprawdzenie czemu małemu tak dobrze, że nie chce wyjść.
Ja tez termin z usg 7.03 a miesiączki 12.03 i cisza .... brzuch wysoko . Cichosza ... dopiero 12.03 mam wizytę u mojego gino i mówił ,ze jak będzie bez zmian to dopiero tydzień po terminie z miesiączki położy mnie w szpitalu na wywołanie czyli 19.03 ... ehhh ... co to będzie 😬
 
Ja tez termin z usg 7.03 a miesiączki 12.03 i cisza .... brzuch wysoko . Cichosza ... dopiero 12.03 mam wizytę u mojego gino i mówił ,ze jak będzie bez zmian to dopiero tydzień po terminie z miesiączki położy mnie w szpitalu na wywołanie czyli 19.03 ... ehhh ... co to będzie 😬
To jedziemy na tym samym wózku 😊 7.03 z usg 12.03 wg om w czwartek mam wizytę mam nadzieję że już się młody wykluje do tej pory 😊 brzuch mi opadł skurcze przepowiadające są ale nic poza tym 😊
 
reklama
To ja kupiłam sobie specjalne kompresy żelowe na piersi, można je i mrozić aby zrobić okłady zimne, i podgrzać w mikrofali by zrobić okłady ciepłe 😉 I jednocześnie nie trzeba kupować dziecku termoforku, bo te kompresy świetnie się sprawdza 😊 Moja przyjaciółka mi je poleciła i też biorę je do szpitala. Niżej podaje linka do nich.


Ojeeej, w końcu się doczekałaś 😍 Gratulacje kochana ❤️ Poród faktycznie trudny, ale ważne, że szczęśliwie się zakończyło i już masz to za sobą. Teraz dużo odpoczywaj i ciesz się synkiem 😊

No to wagę ma ładną jak na 37+3, wcale nie mało 🙂 Moja 36+4 miała 3050g, dzisiaj 38+3, a w czwartek wizyta, więc jestem ciekawa ile będzie ważyć 😊
U mnie dobrze, na razie nic się nie zapowiada. Zero przepowiadających, jedynie 3 razy twardnienia w ciągu dnia z lekkim bólem podbrzusza jak na okres. Także na razie czekamy w dwupaku.
Która ma teraz najbliższy termin porodu?
Ja mam na 18.03, jeszcze półtorej tygodnia 😁 Wiem, że Monia ma ten sam dzień terminu co ja 😜😑 Ciekawe czy polecimy teraz terminami czy misz masz 😀

Hahahaha, to Ty w szpitalu faktycznie odpoczniesz, wierzę 😅 Będziesz miała chwilę dla siebie, bo dziecko i tak będzie w większości spało 😀
U mnie narazie cisza, ale w ciąży następują zmiany bardzo dynamicznie, wszystko jest możliwe. Czekam cierpliwie, chociaż nie ukrywam, że chciałabym już mieć i tulić małego w ramionach 💕😊💕
 
Do góry