reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dziewczyny, a macie już zamontowane foteliki w autach? Ja mam fotelik na bazie, więc kwestia zamontowania bazy (pewnie podjadę do 8* żeby mi to poprawnie zrobili i przy okazji zerknęli, czy dla starszej fotelik się nie przesunął). Tylko zastanawiam się, czy już to robić, czy poczekać, bo jednak od razu miejsce w samochodzie zablokowane.
To zadanie pozostawiam tatusiowi jak ja juz pójdę do szpitala.
 
reklama
Ja mam jakąś masakrę swędzi mnie brzuch po cc normalnie cały czas smaruje ale nic nie daje. Tak samo na twarzy skorupa łuszczy mi się skóra nie wiem o co chodzi 🤷🏻‍♀️ zapisałam się do dermatologa zobaczymy co powie. Miałyście coś takiego?
Mnie swędziały rany po laparoskopowym wycięciu woreczka żółciowego kiedy się goiły, ale nie był to jakiś mocno uporczywy świąd. Ot, swędziało po prostu.
 
Dziewczyny, a macie już zamontowane foteliki w autach? Ja mam fotelik na bazie, więc kwestia zamontowania bazy (pewnie podjadę do 8* żeby mi to poprawnie zrobili i przy okazji zerknęli, czy dla starszej fotelik się nie przesunął). Tylko zastanawiam się, czy już to robić, czy poczekać, bo jednak od razu miejsce w samochodzie zablokowane.
My już 3 Msc temu mieliśmy zamontowane wszystko, ale wyciaglismy, bo ja miałam mało miejsca z przodu na siedzeniu pasażera, a w ciąży jednak potrzebowałam miec fotel i oparcie do tyłu, bo często jeździliśmy do mojej rodziny 100km. My też mamy bazę isofix. Wczoraj wyprałam materiał z fotelika ( bo nasza kotka gdy nas nie było postanowiła sobie w nim spać pomimo, że było wysoko na szafie i w miarę zapakowane w worek, żeby się nie kurzylo, ale ona sobie wskoczyła i się jakoś tam wepchała 😅), więc dzisiaj albo jutro tatuś będzie wkładał bazę i fotelik z powrotem do auta, żeby już było gotowe 😁
 
My już 3 Msc temu mieliśmy zamontowane wszystko, ale wyciaglismy, bo ja miałam mało miejsca z przodu na siedzeniu pasażera, a w ciąży jednak potrzebowałam miec fotel i oparcie do tyłu, bo często jeździliśmy do mojej rodziny 100km. My też mamy bazę isofix. Wczoraj wyprałam materiał z fotelika ( bo nasza kotka gdy nas nie było postanowiła sobie w nim spać pomimo, że było wysoko na szafie i w miarę zapakowane w worek, żeby się nie kurzylo, ale ona sobie wskoczyła i się jakoś tam wepchała 😅), więc dzisiaj albo jutro tatuś będzie wkładał bazę i fotelik z powrotem do auta, żeby już było gotowe 😁
Znam ból z małą ilością miejsca, całe szczęście przy Grand Espace nawet w ciąży mam wystarczająco miejsca. Fotelik starszej zajmuje dużo więcej miejsca niż łupina na bazie, bo to fotelik tyłem (ja jestem absolutną zwolenniczką wożenia dzieci tyłem najdłużej jak się da, jeszcze z rok pojeździ a potem jej fotelik pójdzie dla malutkiej) więc w mniejszym aucie bym chyba nogi na uszach trzymała 🤣🤣
A fotelik mały będzie na środku, mamy wszystkie siedzenia pełnowymiarowe.

Ja miałam przeprać materiał fotelika, ale się zebrać do tego nie mogłam i olałam w końcu 🤣🤣 my też koty mamy więc fotelik w domu szczelnie przykryty.
 
Cześć ciocie, nazywam się Mia. Urodziłam się 02.03.2021 o godzinie 12:10
Ważę 2620 gram i mam 49 cm wzrostu. Mamusia czuje się baaaardzo zmęczona ale to dlatego że urodziłam się godzinę temu


Dziewczyny urodziłam godzinę temu. Wszystko zaczęło się o 8:10 kiedy dostałam skurczów. Mieli mnie wypisać do domu. Wody szybko mi odeszły. Godzinę przed porodem miałam 7 cm rozwarcia. Było ciężko, ale o 12:10 mała Już się urodziła. Dostała 10 punktów mimo małej wagi. Akurat dziś zaczął się 37 tydzień. Udało mi się małą urodzić naturalnie i bez nacinania. Mam nadzieję, że szybko dojdę do siebie.
Pomimo bólu warto poświęcić się dla tej mojej malutkiej istotki.
Wow wow wow !!!! Piękne gratulacje i piąty dzidziuś z naszej grupy przywitał świat !!! Trzymajcie się tam i szybkiego powrotu do domku ❤️❤️❤️
 
Tak, ale to chwilowo. Kobieta mnie naciągnęła na vichy w aptece a ty jakiej używałaś może coś w tym składzie jest okropnego 🙉
Firmy La roche albo uriage , u mnie zawsze pomagały zresztą tu w składzie jest tylko woda
 
reklama
Współczuję z tym świądem... Wierze, że to cholernie przeszkadza i irytuje... Znam to uczucie, 10 lat temu zaraziłam się w szkole świerzbem, ale ja to miałam hardcor, budzenie w nocy i drapanie się po 2-3 godziny... Smaruj balsamem, nawilżaj jak najwięcej ciało. Suchość też powoduje świąd. Zaniedlugo rozwiązanie, jeszcze 2 tygodnie musisz wytrzymać 😊
Byłam dziś u lekarki, ktg dobre, nie miałam usg, w szpitalu będzie 9.03.to będę znała wage.
Lekarka mówi że wyniki wszystkie krwi dobre i nie ma cholestazy.
Odstawiałam omeprazol to na, zgagę bo w ulotce że świąd może być skutkiem ubocznym 🙉😱trudno jeżeli to ten lek to wolę odstawić i mieć zgagę niż świąd.
Albo to alergia ciazowa.
W każdym razie zobaczę we wtorek 9.03 jak nie minie do tego terminu to będę chciała cc wcześniej.
A Ty kiedy teraz wizyta?
Ja tego GBS nie miałam bo do cc nie trzeba.
 
Do góry