reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Uff, sytuacja częściowo opanowana.
Ciśnienie do niczego tylko zimna woda, jutro będzie naprawiał, w razie jakby co ma rozwiązanie alternatywne.
Ja częściowo posprzątałam łazienkę, ale się nie przykładałam, bo jutro znowu będzie syf. W każdym razie ma być zrobione więc będę mogła meble wstawić z powrotem i poukładać wszystko na miejsca.
 
reklama
To już trzecie dzieciątko na tym forum 😁 aż zaczęłam zazdrościć, chciałabym już przytulić mojego synka, zobaczyć jak wygląda, chwycić za te małe rączki, stópki, zobaczyć oczka 😍 chciałabym, żeby urodził się w marcu ale już nie mogę się doczekać 😍
Powiem tylko że dzieci ładnie pachną nie wiem może to jakiś instynkt albo coś ale są takie mięciusie i tak pachnie im ta pomarszczona skórka ze chce się zjeść 😁🤣😂
 
Uff, sytuacja częściowo opanowana.
Ciśnienie do niczego tylko zimna woda, jutro będzie naprawiał, w razie jakby co ma rozwiązanie alternatywne.
Ja częściowo posprzątałam łazienkę, ale się nie przykładałam, bo jutro znowu będzie syf. W każdym razie ma być zrobione więc będę mogła meble wstawić z powrotem i poukładać wszystko na miejsca.
Też bym chodziła naładowana.
Masakra jakaś. I to sprzątanie na raty🙄 Współczuję Ci, naprawdę
 
Tak. Pamiętajcie, że siara może też być zaschniętym żółtawym czy białawym czymś na sutkach. Mi mleko leci też jak ścisnę, no ale ja karmić przestałam w sierpniu, więc to może być zarówno fizjologiczne po zakończeniu karmienia jak i przez ciążę

Mi przy pierwszej ciąży nic nie leciało a potem karmiłam córkę prawie 20 miesięcy. Skończyłam w grudniu i teraz nic nie leci 😂

BTW - współczuję przebojów z łazienką!

Dziewczyny! Na świecie powitalam dzisiaj Rozalię, 35 plus 1, 2760 g, 51 cm, 10/10. Zrobili mi CC bo zapisy ktg od rana byly nieprawidłowe, mała wogole przestała się ruszać. Dochodzę do siebie po cięciu, a córeczka się dociepla.

Witaj Rozalko!!! Rośnij zdrowo 🥰🥰🥰
A ty mamuśka - gratulacje i szybkiego powrotu do sił! 👏🎉
 
reklama
Wiesz co myślałam że będzie gorzej. Jest mi ciężko, wieczorami serce mi kołacze i klatka piersiowa mnie piecze. Dzidzia ma się dobrze ale jak ja się denerwuje to malutka strasznie się wierci
Też tak nam, może nie aż tak jak piszesz ze klatka piersiowa Cie piecze, ale puls w tej ciąży Standart kolo 100,mimo ciśnienia normalnego, 1 trymestr i teraz 3 tak mam z pulsem.
Moja się też nieźle wierci w brzuchu.
Byle do 37plus 0😜
Trzymaj się dzielnie i szczęśliwego powrotu do domu o ile wracasz wkrótce.
 
Ostatnia edycja:
Do góry