reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Zmierzyłam dziś obwód brzuszka 97cm ja jestem dziś 33tc plus 5dni.
Nie znam się czy to ok, tak po prostu miarkę dorwałam 🤣🤣🤣
W Berlinie tyle śniegu nie było od lat, nie mogę rodzic nie mam wozka, fotelika, wanny i rzeczy poza ciuszkami i koszem mojżesza. Czekam aż rodzice z Polski przyjadą koniec luty jak śniegi odpuszcza.
U mnie musi być marzec.
Jeszcze malowanie pokoju dziecka 22.02. Także jestem nieprzygotowana jeszcze. Ale ja z terminu miesiączki tu jestem ostatnia.
Jeszcze ja :) dzisiaj 33+3 dni, dwa dni różnicy między nami. Mój brzuch 99cm, zmierzyłam z ciekawości :) też jeszcze wielu rzeczy nie mam, przeglądałam dzisiaj ciuszki i okazuje się że mam dużo 56 i 62 ale prawie wcale nie mam mniejszych, nie wiem czy jest sens kupować skoro dzieci tak szybko rosną...
 
reklama
Tak z ciekawości, ile kochane pracowalyscie w tej ciąży? 😁 W którym miesiącu poszłyście na zasiłek? 🙂
Ja poszłam na L4 dokładnie jak skończyłam 4 miesiąc, ale tylko dlatego, że miałam katar i potem już mi gin cały czas dawał, zwłaszcza że pracuję w laboratorium więc warunki dla ciężarnych takie sobie. Oczywiście nie obyło się bez komentarzy niektórych babsztyli w pracy że one pracowały do ostatniego dnia :D
 
Jeszcze ja :) dzisiaj 33+3 dni, dwa dni różnicy między nami. Mój brzuch 99cm, zmierzyłam z ciekawości :) też jeszcze wielu rzeczy nie mam, przeglądałam dzisiaj ciuszki i okazuje się że mam dużo 56 i 62 ale prawie wcale nie mam mniejszych, nie wiem czy jest sens kupować skoro dzieci tak szybko rosną...
Super to jestes z miesiączki taki etap jak. Ja ja dziś 33tc plus 6
Ja mniejszych ubranek niż na 56 wcale nie kupowałam. Najwyzej dokupię w hm ja na 50 jakby co.
Ja to w ogóle ani torba niespakowana ani. Ciuszki niepoprane,5 tyg do cc więc też bez sensu już prac bo się pokurza.
Ale 22.02 malowanie pokoju małej, i wtedy to się się wezmę za wszystko.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czy widzicie że żadne media nie działają w sensie tv i gazety news, wszędzie czarna plama - strajk generalny. Kolejny podatek chcą nałożyć czy coś takiego. Co się dzieje w tym kraju 🥵
 
I ksylitol i erytrol, oba mogą mieć też działanie wzdymające i powodować biegunki. Po ksylitolu mam paskudne wzdęcia, bolesne i zapachowe. Po erytrolu załatwiam się normalnie.
Taaa coś w tym jest ja mam tak po czekoladzie bez cukru są takie słodzone np maltitolem. Polecam bo mają zdecydowanie mniej kalorii niestety drogie 7-14 zł.
 
Super to jestes z miesiączki taki etap jak. Ja ja dziś 33tc plus 6
Ja mniejszych ubranek niż na 56 wcale nie kupowałam. Najwyzej dokupię w hm ja na 50 jakby co.
Ja to w ogóle ani torba niespakowana ani. Ciuszki niepoprane,5 tyg do cc więc też bez sensu już prac bo się pokurza.
Ale 22.02 malowanie pokoju małej, i wtedy to się się wezmę za wszystko.
Torba spakowana 35+5 teraz każdy skurcz to strach że już więc nie chce się o torbę martwić polecam 🤪
Nie wiem jak u Ciebie ale jak porównuje pinokio i hm np r 56 to te z hm są zdecydowanie większe coś pomiędzy rozmiarami z pinokio 56 a 62🤔.
Zastanawiałam się czy nie kupić mniejszego r bo mój maluszek malutki 34 tc-2300 ale Położna powiedziała żebym wzięła rampersy albo pośpiochy i body jak mam podwiniemy i do tego skarpetki i git!😂
 
Tak z ciekawości, ile kochane pracowalyscie w tej ciąży? 😁 W którym miesiącu poszłyście na zasiłek? 🙂
Po połówkowym poszłam na zwolnienie. Wcześniej w 1 trymestrze byłam 2 tygodnie bo plamilam ale z plamieniami wróciłam do pracy i w sumie plamilam jeszcze tak z 2 tygodnie. Nie było to mądre z mojej strony ale wtedy myślałam co ma być to będzie. No i się udało:) pracowałabym dłużej ale od szefowej dostałam jeszcze nowe obowiązki i powiedziałam że nie dam rady jeszcze tego ciągnąć w już dużej ciąży a ona do mnie że jak się nie podoba to na zwolnienie. Próbowałam to ciągnąć uwierzcie ale jak musiałam się wspinać po drabinie po ciężkiej tomy akt to już odpuściłam.
 
reklama
Do góry