reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny dzisiaj rano dostałam drugą dawkę sterydu na płucka. Skurcze w nocy ustąpiły, narazie jest wszystko ok. Leżymy czekamy. Szyjka ma długość 2mm. Lekarze mówią że powinniśmy wygrać z niunią i jak będzie wszystko dobrze to za 3-4 dni wrócę do domu
Co za ulga... od samego rana o Was myślę! ❤️ Nawet nie wiesz jak bardzo się ucieszyłam, że jesteście w dwupaku 🥰 Cudownie!!! Bądź dobrej myśli 😁
 
Dziewczyny dzisiaj rano dostałam drugą dawkę sterydu na płucka. Skurcze w nocy ustąpiły, narazie jest wszystko ok. Leżymy czekamy. Szyjka ma długość 2mm. Lekarze mówią że powinniśmy wygrać z niunią i jak będzie wszystko dobrze to za 3-4 dni wrócę do domu
Wszystko będzie dobrze, wrociesz do domu to poleżysz magnezu końskie dawki i powinno być dobrze. 🤩
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny dzisiaj rano dostałam drugą dawkę sterydu na płucka. Skurcze w nocy ustąpiły, narazie jest wszystko ok. Leżymy czekamy. Szyjka ma długość 2mm. Lekarze mówią że powinniśmy wygrać z niunią i jak będzie wszystko dobrze to za 3-4 dni wrócę do domu
Trzymam za Ciebie i małą mocno kciuki! Zdaje sobie sprawę jak jesteś wystraszona lecz jesteś pod dobrą opieką!! Mam nadzieję kochana że wyjdziesz prędko!! 😊 mała niech tam siedzi jeszcze i się nigdzie nie spieszy bo nie ma do czego :-)
 
Dziewczyny dzisiaj rano dostałam drugą dawkę sterydu na płucka. Skurcze w nocy ustąpiły, narazie jest wszystko ok. Leżymy czekamy. Szyjka ma długość 2mm. Lekarze mówią że powinniśmy wygrać z niunią i jak będzie wszystko dobrze to za 3-4 dni wrócę do domu
Co za ulga naprawdę aż mi ulżyło 😊 trzymam cały czas kciuki za Was ✊
 
Dziewczyny dzisiaj rano dostałam drugą dawkę sterydu na płucka. Skurcze w nocy ustąpiły, narazie jest wszystko ok. Leżymy czekamy. Szyjka ma długość 2mm. Lekarze mówią że powinniśmy wygrać z niunią i jak będzie wszystko dobrze to za 3-4 dni wrócę do domu

Super wiadomość!!! Niech Niunia grzecznie czeka w brzuszku mamy na swój termin!
 
@Luna123456 jak tam Twoje cukry?
Ja wczoraj diabetolog, dostałam glukometr i 4 razy mierzenie na czczo, potem 1h po sniadaniu, 1 h po obiad i 1h po kolacji. I póki co to mam. 93 na czczo, 102 po h od śniadania i 87 po 1h od obiadu. Czyli nie jest chyba najgorzej. Tydzień mam. Mierzyć i znowu wizyta.
 
reklama
@Luna123456 jak tam Twoje cukry?
Ja wczoraj diabetolog, dostałam glukometr i 4 razy mierzenie na czczo, potem 1h po sniadaniu, 1 h po obiad i 1h po kolacji. I póki co to mam. 93 na czczo, 102 po h od śniadania i 87 po 1h od obiadu. Czyli nie jest chyba najgorzej. Tydzień mam. Mierzyć i znowu wizyta.
Ja w czwartek mam teleporada🤦.Tak to ok tylko zdążają mi się jakieś wyższe skoki co jakiś czas ,ostatnio miałam 170 po kolacji ale to pewnie dlatego że przez 4 godziny nic nie jadłam .
 
Do góry