reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

Dziewczyny jestem na oddziale, lekarz powiedział, że w porę przyjechałam. Jest zagrożenie przedwczesnego porodu. Leżymy na sali przedporodowej, wszyscy są gotowi jakby coś się zaczęło dziać. Dostałam kroplówkę. Wody nie odeszły, czop tak samo jest. Skurcze miałam już co 3 minuty przed wejściem do szpitala. Teraz jest Ok. Neonatolog wrazie w też jest na oddziale... całe szczęście że mąż jest ze mną ale zaraz zamykają oddział ehhh

Dobrze, że jesteś w szpitalu pod fachową opieką. Koleżanka z innego forum z czasów mojej pierwszej ciąży trafiła do szpitala w 26 tyg z zerową szyjką macicy. I tak ją dobrze poprowadzili, że urodziła w 38 tc, ale to znaczyło, że musiała 12 tygodni leżeć.
Trzymam kciuki, żeby skończyło się tylko na strachu a córcia wyszła z brzuszka w terminie ✊✊✊
 
reklama
Też mam taką nadzieje. Ja nie wyobrażam sobie leżenia, ale czego się nie robi dla własnego dziecka. Studia i prace moge wykonywać online. Nawet jakby trzeba było to z wszystkiego zrezygnuje aby tylko niuni nic się nie stało
 
Też mam taką nadzieje. Ja nie wyobrażam sobie leżenia, ale czego się nie robi dla własnego dziecka. Studia i prace moge wykonywać online. Nawet jakby trzeba było to z wszystkiego zrezygnuje aby tylko niuni nic się nie stało
Wszystko będzie dobrze! Już teraz masz świetną opiekę. To spowoduje, że poczujesz się bezpiecznie i zminimalizujesz stres ☺️ Leż, odpoczywaj, myśl pozytywnie i koniecznie daj znać za jakiś czas jak się macie 👍 zobaczysz, że będzie dobrze ❤️
 
Też mam taką nadzieje. Ja nie wyobrażam sobie leżenia, ale czego się nie robi dla własnego dziecka. Studia i prace moge wykonywać online. Nawet jakby trzeba było to z wszystkiego zrezygnuje aby tylko niuni nic się nie stało
Najważniejsze, że jesteś pod opieką specjalistów, którzy zrobią wszystko co w ich mocy, żeby malutka była bezpieczna. Każdy tydzień jest na wagę złota.
A pracą i studiami się nie przejmuj teraz, jesteś w szpitalu więc masz l4, a na studiach najwyżej weźmiesz dziekankę. Malutka jest najważniejsza teraz!
 
Najważniejsze, że jesteś pod opieką specjalistów, którzy zrobią wszystko co w ich mocy, żeby malutka była bezpieczna. Każdy tydzień jest na wagę złota.
A pracą i studiami się nie przejmuj teraz, jesteś w szpitalu więc masz l4, a na studiach najwyżej weźmiesz dziekankę. Malutka jest najważniejsza teraz!
Pracą wogóle się nie przejmuje, a studia to online, na leżąco będę się uczyć.
 
reklama
Do góry