reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

Ja mam tradycyjne szczebelkowe drewniane do sypialni na piętrze, a kiedy będę na parterze to maluch będzie w gondoli w wózku. Jeżeli to rozwiązanie z wózkiem nie będzie dobre, to wtedy kupimy jakiś uzywany kosz mojrzesza (podobają mi się kosze alvi 😊).
Koleżanka ma kołyskę na kółkach zamiast łożeczka tradycyjnego i też jej się sprawdza.
Turystyczne wydaje mi się, że jest dobre jak ktoś jeździ z dzieckiem po znajomych albo w ogóle gdzieś na wycieczki i ma już za duże dziecko, by położyć je spać w gondoli wózka - tutaj proszę o weryfikację mojej opinii przez kogoś bardziej doświadczonego 😁
Ja najpierw myślałam, że kupię dostawke i będzie służyła na piętrze jako łóżeczko , ale to tylko na ok pół roku. Jednak zdecyduję się na tradycyjne łóżeczko, a na dole też początkowo będzie w gondoli😊 Później w praktyce się okaże co będzie potrzebne. Dziękuję za swoją opinię 🙂
 
reklama
Ja najpierw myślałam, że kupię dostawke i będzie służyła na piętrze jako łóżeczko , ale to tylko na ok pół roku. Jednak zdecyduję się na tradycyjne łóżeczko, a na dole też początkowo będzie w gondoli😊 Później w praktyce się okaże co będzie potrzebne. Dziękuję za swoją opinię 🙂

Ja powiem tak, jestem laikiem w tej kwestii i to moje pierwsze dziecko ze az nie wiem od czego zacząć i co będzie potrzebne dziecku a co nie, żeby czasem za dużo gadżetów nie kupić.
 
Też mi o to chodzi bo w każdym z aut mamy inny bagażnik, żeby do mojego nie było problemu bo mam mniejszy, bo do męża auta wszystko się zmieści 😂

To samo mam, też będę wózek pod kątem bagażnika do auta szukac
Polecam sprawdźcie se bexa fresh sklada się super i jest bardzo lekki😊 ja właśnie zdecydowałam się na ten model ze względu na maly samochod i blok bez windy 😉
 
Ja powiem tak, jestem laikiem w tej kwestii i to moje pierwsze dziecko ze az nie wiem od czego zacząć i co będzie potrzebne dziecku a co nie, żeby czasem za dużo gadżetów nie kupić.

Też jestem świeża w temacie ciąży i noworodków, mały będzie musiał mi sporo wybaczyć 😂
Wyprawkę powolutku kompletuję na podstawie tego co wszechmądry internet proponuje i co podpatrzę u koleżanek w domu 😁 znajoma położna poleciła mi książkę na zimowe wieczory Lucyny Mirzyńskiej "Pierwsza pomoc w nauce macierzyństwa". Wiadomo, że teoria teorią, a po porodzie życie zweryfikuje, ale przynajmniej jakiś wstępny obraz będzie się miało 😜
 
Ja powiem tak, jestem laikiem w tej kwestii i to moje pierwsze dziecko ze az nie wiem od czego zacząć i co będzie potrzebne dziecku a co nie, żeby czasem za dużo gadżetów nie kupić.
Ja jestem już doświadczoną mamą😉 bo to trzecie dziecko, ale jedno ma 12, a drugie 8 lat więc to było dawno i nie było aż takiego ogrmnego wyboru. Przy tej dwójce doskonale sprawdziło się tradycyjne łóżeczko. Tylko teraz jak przeglądam wózki, łóżeczka ogólnie wyprawkę to oczy same się śmieją, człowiek wariuje i nie wie co wybrać, co będzie lepsze. Tak jak mówisz mnóstwo gadżetów 😁
 
Ja właśnie przy moim pierwszym synku mam łóżeczko turystyczne ( było właśnie kupione ze względu na częste jeżdżenie do rodziców) niby jest praktyczne ale drugi raz nie kupiłabym.. łóżeczko jak łóżeczko ale jakoś teraz przy drugim dzieciątku chce postawić na drewniane szczebelkowe lozkeczko.
 
Ja jestem już doświadczoną mamą😉 bo to trzecie dziecko, ale jedno ma 12, a drugie 8 lat więc to było dawno i nie było aż takiego ogrmnego wyboru. Przy tej dwójce doskonale sprawdziło się tradycyjne łóżeczko. Tylko teraz jak przeglądam wózki, łóżeczka ogólnie wyprawkę to oczy same się śmieją, człowiek wariuje i nie wie co wybrać, co będzie lepsze. Tak jak mówisz mnóstwo gadżetów 😁
Ja jestem taka gadżeciarą, ale chce kupić coś odpowiedniego dla dziecka, a nie jakaś rzecz co raz tylko użyję. Jedyne co wiem to zamówię czujnik monitorowania oddechu bo to może się okazać skuteczne:-)
 
Ja jestem taka gadżeciarą, ale chce kupić coś odpowiedniego dla dziecka, a nie jakaś rzecz co raz tylko użyję. Jedyne co wiem to zamówię czujnik monitorowania oddechu bo to może się okazać skuteczne:-)
Taki czujnik na pewno daje pewien komfort psychiczny 😊 z tego samego powodu kupiłam adapter do pasów w aucie i nie muszę już się zastanawiać czy dla malucha bezpieczniej jest jeździć w pasach czy bez nich 😁
 
reklama
Szczerze to im wiekszy rozstrzal wagowy tym bardziej do niczego, poczytaj 8gwiazdek czy tylem.pl
Ja za to mam dylemat jak sprawdzają się te od 0-36kg. Bo szczerzę, wolę wydać kasę ale na coś co mi trochę posłuży i tego nie wymieniać ciągle, bo zwyczajnie az tyle kasy na to nie ma.
Szczerze mowiac nie ma znaczenia czy sie jezdzi malo czy duzo, szybko czy powoli, mozna jezdzic malo albo byc super kierowca a ktos i tak moze wjechac w nas w najmniej oczekiwanym momencie
 
Do góry