reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Hej laski.
Co do infekcji to powiem wam że czytałam kiedyś, że babka dostała od swojego lekarza zalecenie by unikać jednak wszelakich płynów do intymnej i powiem że staram się używać ich jak najrzadziej i u siebie widzę poprawę. Jakoś na razie spokój z infekcjami. Po bliskości z M też zawsze konieczna była wizyta w toalecie [emoji3526] na kłopoty układu moczowego biorę co dziewczyny wcześniej pisały furagine i urosept. Oba naturalne. Odpukać...

Co do wyprawki to już kompletuje po połówkowym bo na raz to trochę dużo. Sporo używek albo markowych idzie dostać na olx i vinted. Już mi się udało upolować parę fajnych rzeczy. Zamówiłam sobie komplet do łóżeczka od babki co szyję na zamówienie. Będzie drożej ale jakoś się tak skusiłam. W końcu to ostatnie dziecko bo czwartego nie przeżyje [emoji23][emoji23][emoji23]

Fotelik chce kupić markowy ale używany. Kurcze 1000 czy 1500 to dla mnie trochę dużo bo my raczej mało jeździmy.

Na hemoroidy stosuje procto hemo.lan i działa.
 
reklama
Hej laski.
Co do infekcji to powiem wam że czytałam kiedyś, że babka dostała od swojego lekarza zalecenie by unikać jednak wszelakich płynów do intymnej i powiem że staram się używać ich jak najrzadziej i u siebie widzę poprawę. Jakoś na razie spokój z infekcjami. Po bliskości z M też zawsze konieczna była wizyta w toalecie [emoji3526] na kłopoty układu moczowego biorę co dziewczyny wcześniej pisały furagine i urosept. Oba naturalne. Odpukać...

Co do wyprawki to już kompletuje po połówkowym bo na raz to trochę dużo. Sporo używek albo markowych idzie dostać na olx i vinted. Już mi się udało upolować parę fajnych rzeczy. Zamówiłam sobie komplet do łóżeczka od babki co szyję na zamówienie. Będzie drożej ale jakoś się tak skusiłam. W końcu to ostatnie dziecko bo czwartego nie przeżyje [emoji23][emoji23][emoji23]

Fotelik chce kupić markowy ale używany. Kurcze 1000 czy 1500 to dla mnie trochę dużo bo my raczej mało jeździmy.

Na hemoroidy stosuje procto hemo.lan i działa.

Byś dała namiary na kogoś kto właśnie szyje ? I podgląd jakiś wzorów? Bo tez bym chciała zamówić, juz raz a porządnie :-)
 
Też mam taki zamiar 😃.Jakie rozmiary na początek się zastanawiam 56 czy 62 ?

Większość kupuj na 62,ale musisz też mieć coś na 56 lub nawet 50, w zależności jak duży będzie dzidziuś. Te małe rozmiary 50-56 są zakładane kilka razy więc warto skorzystać z ubranek od koleżanki czy kuzynki, bo one są prawie jak nowe. Wiem, że szczególnie przy pierwszym dziecku chce się mieć wszystko nowe, ale z doświadczenia polecam używki, bo są naprawdę w dobrym stanie.

Polecam zakupy w smyku zaraz po świętach, co roku tam kupuje nawet większe rozmiary na pozniej i np. 5-ciopak bodziakow można mieć za 20 zł
 
Hej laski.
Co do infekcji to powiem wam że czytałam kiedyś, że babka dostała od swojego lekarza zalecenie by unikać jednak wszelakich płynów do intymnej i powiem że staram się używać ich jak najrzadziej i u siebie widzę poprawę. Jakoś na razie spokój z infekcjami. Po bliskości z M też zawsze konieczna była wizyta w toalecie [emoji3526] na kłopoty układu moczowego biorę co dziewczyny wcześniej pisały furagine i urosept. Oba naturalne. Odpukać...

Co do wyprawki to już kompletuje po połówkowym bo na raz to trochę dużo. Sporo używek albo markowych idzie dostać na olx i vinted. Już mi się udało upolować parę fajnych rzeczy. Zamówiłam sobie komplet do łóżeczka od babki co szyję na zamówienie. Będzie drożej ale jakoś się tak skusiłam. W końcu to ostatnie dziecko bo czwartego nie przeżyje [emoji23][emoji23][emoji23]

Fotelik chce kupić markowy ale używany. Kurcze 1000 czy 1500 to dla mnie trochę dużo bo my raczej mało jeździmy.

Na hemoroidy stosuje procto hemo.lan i działa.

Przy foteliku musisz mieć 100% pewność, że ktoś nie miał nawet stłuczki, bo już po stłuczce przy prędkości 10km/h fotelik traci wszelką gwarancję i mogą się pojawić na nim mikrouszkodzenia, które w razie poważnego wypadku nie zabezpiecza dziecka. Jak masz kogoś znajomego kto ci powie prawdę to jak najbardziej warto, ale bałabym się kupić używany fotelik na olx.
 
Mary2096 jest babka na fb U Ewy szyjemy dla dzieci. Ja u niej biorę. To handmade i trochę trzeba przygotować się finansowo. Jest drożej niż gotówce ale chociaż wiem że materiał jest polskiej produkcji. Jednak d o dziecka będę starała się unikać tego z Chin. W zdjęciach ma materiały i przykładowe zakupy innych pan

Ilmenau, wiem że tak to może być jednak jakoś wolę zaufać komuś i kupić wysoko oceniany fotelik niż nowy w tej samej cenie. No niestety te dobre z bazą to od tysiąca w górę. A my serio głównie po naszym miasteczku trochę jeździmy tylko. Podejrzewam że dużo to się nie najeździ w tym foteliku [emoji4] do sklepu mogę wózkiem, a przychodnie mamy pod nosem
 
Mary2096 jest babka na fb U Ewy szyjemy dla dzieci. Ja u niej biorę. To handmade i trochę trzeba przygotować się finansowo. Jest drożej niż gotówce ale chociaż wiem że materiał jest polskiej produkcji. Jednak d o dziecka będę starała się unikać tego z Chin. W zdjęciach ma materiały i przykładowe zakupy innych pan

Ilmenau, wiem że tak to może być jednak jakoś wolę zaufać komuś i kupić wysoko oceniany fotelik niż nowy w tej samej cenie. No niestety te dobre z bazą to od tysiąca w górę. A my serio głównie po naszym miasteczku trochę jeździmy tylko. Podejrzewam że dużo to się nie najeździ w tym foteliku [emoji4] do sklepu mogę wózkiem, a przychodnie mamy pod nosem

Dziękuję za link do strony :-) u nas jest ambaras z fotelikiem bo ja i mąż mobilni i potrzebujemy takiego by szybko przerzucić z jednego auta do drugiego 😊
 
A macie już upatrzone modele fotelików? Ja będę brała maxi cosi albo avionaut, ale szczerze mówiąc nie do końca wiem, który z nich lepszy, bo parametry niemal te same i będę musiała chyba poradzić się ostatecznie w sklepie.
 
A macie już upatrzone modele fotelików? Ja będę brała maxi cosi albo avionaut, ale szczerze mówiąc nie do końca wiem, który z nich lepszy, bo parametry niemal te same i będę musiała chyba poradzić się ostatecznie w sklepie.

Ja za to mam dylemat jak sprawdzają się te od 0-36kg. Bo szczerzę, wolę wydać kasę ale na coś co mi trochę posłuży i tego nie wymieniać ciągle, bo zwyczajnie az tyle kasy na to nie ma.
 
reklama
Do góry