reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Ciclopirox-olamine mi wypisala
Nie znam tego leku, ja miałam Pimafucort 6 globulek, potem probiotyk dopochwowy i tak jest dobrze teraz. Będzie dobrze to tak piecze na początku ale potem lepiej jak wszystko wróci do równowagi.👍
Co do wyprawki to ja po takiej przerwie już nic nie mam po dzieciakach, może jakiś pamiątkowy kocyk, ale teraz jest inny design😉
Trochę ciuszków kupiłam w lumpku, trochę w pepco i z sinsaya. Mam pojemniki, w których przechowuje. 0-3mce, 3-6 6-9 9-12. Powoli się zapełniają😉Dziś przyznam się, że zamówiłam wózek, śpiworek, mufkę w jednym klimacie.
Reszta: łóżeczko, fotelik, przewijak, leżaczek, laktator, kosmetyki po nowym roku, grudzień przeznaczam na prezenty🥳
 
Nie znam tego leku, ja miałam Pimafucort 6 globulek, potem probiotyk dopochwowy i tak jest dobrze teraz. Będzie dobrze to tak piecze na początku ale potem lepiej jak wszystko wróci do równowagi.👍
Co do wyprawki to ja po takiej przerwie już nic nie mam po dzieciakach, może jakiś pamiątkowy kocyk, ale teraz jest inny design😉
Trochę ciuszków kupiłam w lumpku, trochę w pepco i z sinsaya. Mam pojemniki, w których przechowuje. 0-3mce, 3-6 6-9 9-12. Powoli się zapełniają😉Dziś przyznam się, że zamówiłam wózek, śpiworek, mufkę w jednym klimacie.
Reszta: łóżeczko, fotelik, przewijak, leżaczek, laktator, kosmetyki po nowym roku, grudzień przeznaczam na prezenty🥳
Super ale rzeczy zamówiłaś 🤩ja to czekam do lutego ale ja po przejściach więc inaczej, stracha mam jeszcze i ciągle cos😬
 
Nie znam tego leku, ja miałam Pimafucort 6 globulek, potem probiotyk dopochwowy i tak jest dobrze teraz. Będzie dobrze to tak piecze na początku ale potem lepiej jak wszystko wróci do równowagi.👍
Co do wyprawki to ja po takiej przerwie już nic nie mam po dzieciakach, może jakiś pamiątkowy kocyk, ale teraz jest inny design😉
Trochę ciuszków kupiłam w lumpku, trochę w pepco i z sinsaya. Mam pojemniki, w których przechowuje. 0-3mce, 3-6 6-9 9-12. Powoli się zapełniają😉Dziś przyznam się, że zamówiłam wózek, śpiworek, mufkę w jednym klimacie.
Reszta: łóżeczko, fotelik, przewijak, leżaczek, laktator, kosmetyki po nowym roku, grudzień przeznaczam na prezenty🥳
A śpiworek gdzie zakupiłaś? Ja do łóżeczka bym chciała fajny zestaw ale nie za miliony. Ja dopiero od stycznia na spokojnie będę chodzić i kompletowac ciuszki. Chociaż wróciliśmy z pepco i mąż oszalał na punkcie kompleciku z myszką miki, ale świątecznym 😂
 
Wózki i foteliki jeżeli zamierzacie kupić nowe, to polecam zamówić przed nowym rokiem, bo zdarza się, że później ceny lecą do góry jako nowa kolekcja 😑
 
reklama
Wózki i foteliki jeżeli zamierzacie kupić nowe, to polecam zamówić przed nowym rokiem, bo zdarza się, że później ceny lecą do góry jako nowa kolekcja 😑
Wiem wiem, pracuje w handlu więc znam temat, więc to tez chcemy kupić do końca roku, albo będzie dobra okazja teraz na black friday albo po świętach bo będą czyszczenia magazynów zeby przed inwentura się pozbyć towaru.
 
Do góry