reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Mnie skurcze łapią jak się przemęczę mam w domu dwójkę swoich pociech i siostry dwójkę siostra do pracy musi chodzić więc mam co robić przy nich... Ale od razu biorę magnez i no-spe i się kładę i to zawsze pomaga ale w 2 trymestrze to normalne macica ćwiczy wiadomo jak szyjka krótka to lepiej częściej to kontrolować u gina
 
reklama
Tak może być, jest to bardzo nieprzyjemne i stresujące, ja będzie Ci się zwiększać to zapytaj lekarza o fenoterol(a skurcze) i isoptin(przy fenoterolu dają bo powoduje że serce szybciej bije).Tylko podkreślam ją te leki bralam 15lat temu, nie wiem czy jeszcze są, stosowane bo wśród koleżanek slysze że daje końskie dawki magnezu, nospe i luteinę dopochwową bo dobrze działa na, szyjkę macicy.
No właśnie te leki są wycofane z obrotu farmaceutycznego od jakiegoś czasu. Zostaje tylko szpital przy nadmiernej akcji skurczowej.😬
 
No właśnie te leki są wycofane z obrotu farmaceutycznego od jakiegoś czasu. Zostaje tylko szpital przy nadmiernej akcji skurczowej.😬
No właśnie czytałam o tym😬ja, te leki bralam z córką w ciąży 15lat temu, muszę przyznać że były bardzo skuteczne ale skoro wycofane to widać nie bez powodu😩
Chyba, już z szpitalu jak nic innego nie pomaga to podaja te leki bo czytałam na innym wątku że ktoś tam w szpitalu miał podane.
 
Super, niestety w 6miesiacu zaczyna się zawsze jazda z tym twardnieniami, nie u wszystkich ale bardzo dużo dziewczyn to ma.
A to Twoja pierwsza ciąża?
Tak, pierwsza ciąża. No własne zazdroszczę tym wszystkim którym nic się nie dzieję. U mnie od początku ciąży same przeboje:-)
 
reklama
Tak, pierwsza ciąża. No własne zazdroszczę tym wszystkim którym nic się nie dzieję. U mnie od początku ciąży same przeboje:-)
Moja druga tak wysoka z pierwszej mam córkę.
Ja, pamiętam w 1 ciąży od 6 miesiąca, właśnie twardnienia, kłucia i rozciągania 🙄teraz jeszcze u mnie 5 miesiąc ja termin na 25.03 także póki co jeszcze tych twardnien nie mam dużo, ale już się boję.
Wczoraj patrzyłam w paszport ciążowy z, 1 ciąży od 24tc już byłam na lekach tych co wycofali😬
 
Do góry