reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja dziś znów bylam na ip, i podpieli mnie do ktg, i niby faktycznie sa to przepowiadające. Zgłosić się mam gdy skurcz będzie trwał 40 sekund albo z innych powodów. Dziś zaczęłam 24tc a najgorsze jest to ze mloda juz glowka do dołu sie ułożyła.
Kochana tym że jest już ułożona główką w dół się nie przejmuj bo ma dużo miejsca więc jeszcze będzie się przekręcać 😁 mój bąk pośladkowo ułożony i też się nie przejmuje 😉 grunt że wszystko w porządku jak na razie u Was jest i trzymam kciuki aby dalej tak było ✊
 
reklama
Kochana tym że jest już ułożona główką w dół się nie przejmuj bo ma dużo miejsca więc jeszcze będzie się przekręcać 😁 mój bąk pośladkowo ułożony i też się nie przejmuje 😉 grunt że wszystko w porządku jak na razie u Was jest i trzymam kciuki aby dalej tak było ✊
No oby oby, bo widzę że moja mała to chyba lubi jak mam trochę poziom adrenaliny podniesiony 😂
 
Ja dziś znowu wizyta nieplanowana, po leczeniu monuralem pęcherza i furagina mam grzybice 🙈bakterii w moczu nie ma, za to teraz grzybica:globulki clortimazolum plus ten sam krem dostałam.
Idzie się wściec ciągle coś 🙉
 
Ała. Współczuję.. 😪
Ja, to odliczam każdy dzień jak głupia, tak już nie daje rady, ciągle coś, jakieś nerwy i leki😱
Dobrze ze mała moja kopie 💗
A Ty jak te twardnienia ile masz dziennie?
Pytam bo ja już wizja kolejnych atrakcji, nie wiem czy mnie to ominie skoro że starsza córka miałam te twardnienia.
Ja, jestem dziś 21tc równy,Ty 3 tyg do przodu.
 
Ja, to odliczam każdy dzień jak głupia, tak już nie daje rady, ciągle coś, jakieś nerwy i leki😱
Dobrze ze mała moja kopie 💗
A Ty jak te twardnienia ile masz dziennie?
Pytam bo ja już wizja kolejnych atrakcji, nie wiem czy mnie to ominie skoro że starsza córka miałam te twardnienia.
Ja, jestem dziś 21tc równy,Ty 3 tyg do przodu.
To zależy od dnia, po jeździe autem potrafi mi juz nawet w aucie 6 razy stwardnieć. Raz mi się stawia więcej niż 10 razy, raz mniej. Na ip zrobili ktg i ze niby w normie. Jak już oczywiście będzie tak ze będę rodzic to dopiero mam się zjawić. Wcześniej nic nie mogą zrobić 😂 taka sytuacja
 
To zależy od dnia, po jeździe autem potrafi mi juz nawet w aucie 6 razy stwardnieć. Raz mi się stawia więcej niż 10 razy, raz mniej. Na ip zrobili ktg i ze niby w normie. Jak już oczywiście będzie tak ze będę rodzic to dopiero mam się zjawić. Wcześniej nic nie mogą zrobić 😂 taka sytuacja
A nie pytałaś o te leki :fenoterol i isoptin.
Pewnie niedostępne bo by Ci dali.
Podobno do 6 razy na dobę stawianie jest ok, ja też już mam ale mało.
Poza tym jak przechodzi po leżeniu tz że ok, Będzie dobrze musimy się tego trzymać.
 
A nie pytałaś o te leki :fenoterol i isoptin.
Pewnie niedostępne bo by Ci dali.
Podobno do 6 razy na dobę stawianie jest ok, ja też już mam ale mało.
Poza tym jak przechodzi po leżeniu tz że ok, Będzie dobrze musimy się tego trzymać.
Powiedziała że oprócz no-spy, magnezu i luteiny nic nie może zaproponować. Pewnie jakby położyli mnie to dopiero by mogli cos dać. I za żadne skarby nie dotykać brzucha, bo widocznie taki mam delikatny ze nawet chwilowe dotknięcie powoduje takie cuda. I relaks.
 
reklama
Powiedziała że oprócz no-spy, magnezu i luteiny nic nie może zaproponować. Pewnie jakby położyli mnie to dopiero by mogli cos dać. I za żadne skarby nie dotykać brzucha, bo widocznie taki mam delikatny ze nawet chwilowe dotknięcie powoduje takie cuda. I relaks.
Ja, znam przypadek z forum poronienia, że dziewczynie dali te leki dożylnie nawet ale już było kiepsko i jakby nie to to był urodziła wcześniej. (to było w 2019r)
Dają chyba jak już jest masakra.
W sumie nie wiem czemu je wycofali ją sama, je miałam i byłam dzięki nim spokojna do 36tc odstawialam w 36tc i urodziłam w 37plus6.
Ale widać musiały szkodzić niektórym skoro je wycofali.
 
Do góry