reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Też mam podczas leżenia, ja mam 20tc plus 4
A jeżeli chodzi o magnez to biorę od września 2x1 tabletce.
Magnezu można brać bardzo dużo, ja jeszcze potas biorę. Zobacz sobie dawkę bezpieczna w ciąży magnezu w internecie znajdziesz albo zapytaj lekarza.
Te twardnienia sa zmora w ciąży nie jednej z nas, ja pamiętam w pierwszej ciąży koło 25tc to dosłownie brzuch napinał mi się strasznie i wtedy dostałam te leki.
Teraz mam tych twardnien jeszcze malutko póki co.
 
reklama
Też mam podczas leżenia, ja mam 20tc plus 4
Magnezu można brać bardzo dużo, ja jeszcze potas biorę. Zobacz sobie dawkę bezpieczna w ciąży magnezu w internecie znajdziesz albo zapytaj lekarza.
Te twardnienia za zmora w ciąży nie jednej z nas, ja pamiętam w pierwszej ciąży koło 25tc to dosłownie brzuch napinał mi się strasznie i wtedy dostałam te leki.
Teraz mam tych twardnien jeszcze malutko póki co.
Ja 23 tydzień, ja czasem mam wrażenie że co godzinę jest skurcz.
 
Ja 23 tydzień, ja czasem mam wrażenie że co godzinę jest skurcz.
Tak może być, jest to bardzo nieprzyjemne i stresujące, ja będzie Ci się zwiększać to zapytaj lekarza o fenoterol(a skurcze) i isoptin(przy fenoterolu dają bo powoduje że serce szybciej bije).Tylko podkreślam ją te leki bralam 15lat temu, nie wiem czy jeszcze są, stosowane bo wśród koleżanek slysze że daje końskie dawki magnezu, nospe i luteinę dopochwową bo dobrze działa na, szyjkę macicy.
 
Tak może być, jest to bardzo nieprzyjemne i stresujące, ja będzie Ci się zwiększać to zapytaj lekarza o fenoterol(a skurcze) i isoptin(przy fenoterolu dają bo powoduje że serce szybciej bije).Tylko podkreślam ją te leki bralam 15lat temu, nie wiem czy jeszcze są, stosowane bo wśród koleżanek slysze że daje końskie dawki magnezu, nospe i luteinę dopochwową bo dobrze działa na, szyjkę macicy.
Jeszcze słyszałam żeby nie głaskać za dużo brzuszka bo się wtedy stawia macica.
 
Jeszcze słyszałam żeby nie głaskać za dużo brzuszka bo się wtedy stawia macica.
No właśnie z poprzednich doswiadczen wiem zeby nie głaskać brzucha i go nawet nie dotykam, niczym nie smaruje, wizyte u swojego ginekologa moge mieć za tydzień wiec jak na chwile obecna się tylko stresuję.
 
No właśnie z poprzednich doswiadczen wiem zeby nie głaskać brzucha i go nawet nie dotykam, niczym nie smaruje, wizyte u swojego ginekologa moge mieć za tydzień wiec jak na chwile obecna się tylko stresuję.
Łatwo nie mamy na każdym etapie ciąży coś martwi,
Ja z pęcherzem problem obecnie na furagine,
Łożysko nisko schodzące.
Pewnie za chwilę dojdą częstsze twardnienia jak u Ciebie bo jesteś już w 6 miesiącu.
Jak coś to wycisza Ci te twardniania lekami nie martw się.
 
Łatwo nie mamy na każdym etapie ciąży coś martwi,
Ja z pęcherzem problem obecnie na furagine,
Łożysko nisko schodzące.
Pewnie za chwilę dojdą częstsze twardnienia jak u Ciebie bo jesteś już w 6 miesiącu.
Jak coś to wycisza Ci te twardniania lekami nie martw się.
Mam taką nadzieję, daje sobie szansę do jutra i przyjrze się dokładnie co jaki czas mi twardnieje brzuch, w razie co na karcie z IP mam zaznaczone ze w razie braku poprawy wrócić.
 
Łatwo nie mamy na każdym etapie ciąży coś martwi,
Ja z pęcherzem problem obecnie na furagine,
Łożysko nisko schodzące.
Pewnie za chwilę dojdą częstsze twardnienia jak u Ciebie bo jesteś już w 6 miesiącu.
Jak coś to wycisza Ci te twardniania lekami nie martw się.
Widzisz mi się łożysko unormowało i teraz to. Przekichane mamy
 
reklama
Do góry