reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Moja druga tak wysoka z pierwszej mam córkę.
Ja, pamiętam w 1 ciąży od 6 miesiąca, właśnie twardnienia, kłucia i rozciągania 🙄teraz jeszcze u mnie 5 miesiąc ja termin na 25.03 także póki co jeszcze tych twardnien nie mam dużo, ale już się boję.
Wczoraj patrzyłam w paszport ciążowy z, 1 ciąży od 24tc już byłam na lekach tych co wycofali😬
Dziś już tak jak przez te dwa dni brzuch nie twardnieje. Praktycznie moze 3 razy jak narazie się napiął. Zobaczymy jak będzie do końca dnia. Bo od soboty to non stop praktycznie się napinał
 
reklama
Cześć dziewczyny, u mnie też brzuch już czasem twardnieje, a to dopiero 23 tydzień. Na szczęście momentalnie przechodzi kiedy położę się na boku, więc liczę, że po tych ok. 5 sekundowych napięciach szyjka nie zdąży się skrócić. Wizyte u gina mam za 2 tygodnie, ale chyba napiszę mu smsa z pytaniem o magnez, bo z natury jestem panikarą i trochę się niepokoję...

Nawet nie wiecie jaką czuję ulgę, że nie tylko ja tak mam!
 
Cześć dziewczyny, u mnie też brzuch już czasem twardnieje, a to dopiero 23 tydzień. Na szczęście momentalnie przechodzi kiedy położę się na boku, więc liczę, że po tych ok. 5 sekundowych napięciach szyjka nie zdąży się skrócić. Wizyte u gina mam za 2 tygodnie, ale chyba napiszę mu smsa z pytaniem o magnez, bo z natury jestem panikarą i trochę się niepokoję...
Ja dziś znów bylam na ip, i podpieli mnie do ktg, i niby faktycznie sa to przepowiadające. Zgłosić się mam gdy skurcz będzie trwał 40 sekund albo z innych powodów. Dziś zaczęłam 24tc a najgorsze jest to ze mloda juz glowka do dołu sie ułożyła.
 
Ja dziś znów bylam na ip, i podpieli mnie do ktg, i niby faktycznie sa to przepowiadające. Zgłosić się mam gdy skurcz będzie trwał 40 sekund albo z innych powodów. Dziś zaczęłam 24tc a najgorsze jest to ze mloda juz glowka do dołu sie ułożyła.

W 24 tygodniu dziecko ma jeszcze sporo miejsca w brzuchu mamy i potrafi się w ciągu dnia obracać w każdą stronę, więc nie martwiłabym się ułożeniem małej 😉
Jesteś "na chodzie", czy leżysz w związku z tymi skurczami?
 
W 24 tygodniu dziecko ma jeszcze sporo miejsca w brzuchu mamy i potrafi się w ciągu dnia obracać w każdą stronę, więc nie martwiłabym się ułożeniem małej 😉
Jesteś "na chodzie", czy leżysz w związku z tymi skurczami?
Więcej leze niż chodzę, chociaż lekarka dziś kazała mi spacerować i się relaksować, bo szyjka wrocila mi do standardu - 34mm. Mam taka nadzieje ze ciągle się obraca. A czuje że tam wariuje jak nie wiem co, zwłaszcza teraz, cały brzuch mi chodzi i boli aż.
 
Więcej leze niż chodzę, chociaż lekarka dziś kazała mi spacerować i się relaksować, bo szyjka wrocila mi do standardu - 34mm. Mam taka nadzieje ze ciągle się obraca. A czuje że tam wariuje jak nie wiem co, zwłaszcza teraz, cały brzuch mi chodzi i boli aż.

Oooo super, że szyjka się poprawiła, nawet nie wiedziałam, że tak może, jak już raz się skróciła 😊 standardem jest miedzy 3 a 5cm, może jeszcze bardziej Ci się poprawi 😊
 
reklama
Oooo super, że szyjka się poprawiła, nawet nie wiedziałam, że tak może, jak już raz się skróciła 😊 standardem jest miedzy 3 a 5cm, może jeszcze bardziej Ci się poprawi 😊
U mnie tak ciągle , coś porobię w domu ib
Oooo super, że szyjka się poprawiła, nawet nie wiedziałam, że tak może, jak już raz się skróciła 😊 standardem jest miedzy 3 a 5cm, może jeszcze bardziej Ci się poprawi 😊
U mnie to tak jest, porobię w domu to się skraca, a poleze trochę i już dłuższa.
 
Do góry