reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

Dziewczyny mam do Was pytanie o wydzieline. Czy dużo jej macie? Mi się skończyły wkładki i chcąc spróbować bez zauważyłam ze mam delikatnie mokre majtki (kilka kropelek, wodnista bezbarwna i bezwonna wydzielina). Zastanawiam się jaka jest norma jeżeli chodzi o ilość. Naczytalam się o saczacych wodach plodowych i teraz wariuje. U mnie leci 15 tydzień.
Nie noszę wkładek i też czasem mam mokre majtki, jakby woda.
 
reklama
Super ! Miałaś jakie s objawy ? Ja wzięłam antybiotyk ( zinnat ) I zero poprawy :( boli , szcxypie
Szczypalo przy sikaniu, ból podbrzusza po wysikaniu, wąski strumień moczu i mało go. Ciagle chciało mi się sikać. Dopiero pod koniec brania antybiotyku mi przeszło. Miałaś robiony antybiogram ? Żeby wiedzieć na jaki antybiotyk bakteria reaguję ?
 
A ktos poleca tych?:
J. Dorucho wski; M. Bło ński' Sz. Kozłows ki;R Braw ura; M Ciebie ra; W. Grzybow ski i M. Wiel goś? Wybieram z tych bo kwalifikuję się na bezpłatne z racji wieku.
 
Hej dziewczyny, pisałam tutaj w sierpniu jak byłam przed wizytą u gina a, że po tamtej wizycie okazało się, że poród wypada na 1 kwietnia to przestałam zaglądać. Jednak, aby było śmieszniej po ostatniej wizycie termin jednak "wrócił' na marzec dokładnie 26 :D
Czy Wy jestescie na tym etapie również tak zmęczone? Liczyłam, że po 13 tc wszystko wróci do normy a ja chodzę jeszcze bardziej otępiała niż na początku ciąży. Dla tych dziewczyn które mnie nie kojarzą - to moja 3 ciąza, w domu mam 5latka i charakterną 3latkę i jestem z okolic Poznania :)
Pozdrawiam :)
 
reklama
Hej dziewczyny, pisałam tutaj w sierpniu jak byłam przed wizytą u gina a, że po tamtej wizycie okazało się, że poród wypada na 1 kwietnia to przestałam zaglądać. Jednak, aby było śmieszniej po ostatniej wizycie termin jednak "wrócił' na marzec dokładnie 26 :D
Czy Wy jestescie na tym etapie również tak zmęczone? Liczyłam, że po 13 tc wszystko wróci do normy a ja chodzę jeszcze bardziej otępiała niż na początku ciąży. Dla tych dziewczyn które mnie nie kojarzą - to moja 3 ciąza, w domu mam 5latka i charakterną 3latkę i jestem z okolic Poznania :)
Pozdrawiam :)
Ja chodzę spać koło 22 o i 5 już nie śpię 🙉🙉🙉a byłam mega śpioch. W dzień potem z godzinkę śpię.
U mnie 15tc a wyglądam jak w połowie ciązy 🙉🙉🙉a jestem szczupła tylko brzuszek od razu taki widoczny.
Jak ja bym chciała, już ruchy czuć🤩
 
Do góry