reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

Ja z Woli 🙂 u mnie 15t+4dni, ubrania ciążowe zakupiłam koło 11 tc i to przez olx 😊 jest duży wybór, więc polecam, kupiłam dwie pary jeansów w stanie idealnym po 50zl, więc zaoszczędziłam jakieś 200zl 😅 jeśli chodzi o Bródnowski to szczerze odradzam.. Moja mama tam pracuje i to co opowiada o porodówce to koszmar. Sama rodziła mnie i siostrę na Karowej. Podobno w Bródnowskim w upalne dni potrafią kobiety rodzić przy otwartych na oścież oknach 😫 Ja wybrałam Kasprzaka, bo mam najbliżej i tam też mam zaufaną lekarkę, no i ma super opinie, aczkolwiek jest mniej popularny niż Żelazna czy Św. Zofii, więc w sumie dobrze, bo może nie będzie oblegany 😅

A reszta z Was z Warszawy? Jakie plany? 🙂 może się spotkamy w marcu 🤪😄
E nie , ja nie Wawa. Plan to mam donosić 😅
 
reklama
Ja z Woli 🙂 u mnie 15t+4dni, ubrania ciążowe zakupiłam koło 11 tc i to przez olx 😊 jest duży wybór, więc polecam, kupiłam dwie pary jeansów w stanie idealnym po 50zl, więc zaoszczędziłam jakieś 200zl 😅 jeśli chodzi o Bródnowski to szczerze odradzam.. Moja mama tam pracuje i to co opowiada o porodówce to koszmar. Sama rodziła mnie i siostrę na Karowej. Podobno w Bródnowskim w upalne dni potrafią kobiety rodzić przy otwartych na oścież oknach 😫 Ja wybrałam Kasprzaka, bo mam najbliżej i tam też mam zaufaną lekarkę, no i ma super opinie, aczkolwiek jest mniej popularny niż Żelazna czy Św. Zofii, więc w sumie dobrze, bo może nie będzie oblegany 😅

A reszta z Was z Warszawy? Jakie plany? 🙂 może się spotkamy w marcu 🤪😄
Ja w medicover, bo mam poród w pakiecie :p ale w razie jakichś problemów (odpukać) to na Inflancką mam jakieś max 20 min autem. Mieszkam przy szpitalu bielanskim, ale ma tragiczne opinie😭
 
Ja w medicover, bo mam poród w pakiecie :p ale w razie jakichś problemów (odpukać) to na Inflancką mam jakieś max 20 min autem. Mieszkam przy szpitalu bielanskim, ale ma tragiczne opinie😭
Oj tak, Bielański też kiepski 😞 No ale inflancka ma b.dobre opinie 😊 też o nim myślałam. Ja też planuje się zapisać do szkoły rodzenia przyszpitalnej. Tylko zastanawiam się czy już teraz się zapisywać czy poczekać do 20tc? 🤔 terminy na ich stronie są z góry podane, może lepiej już teraz i pozostanie tylko czekać 😊
 
Takie pytanie z innej beczki, raczej do tych mamusiek, w pierwszej ciąży 😉
Ubranka kupujecie wszystkie nowe czy też używane? Część z was pewnie dostanie po rodzinie. Ja nie mam niestety nikogo od kogo mogłabym cokolwiek dostać. Część na pewno kupie nowych ale też i używane. Zwłaszcza na początku jak te ubranka będziemy bardzo często zmieniać.
Ja w pierwszej ciąży. Nie mam od kogo raczej dostać ubranek...będę kupowała nowe i w niedużych ilościach i za niewielkie pieniadze-pepco, Sinsay, Lidl itp. na długo nie posłużą a nie kosztują milionów monet, nie muszę mieć śluzowych i markowcyh
 
Oj tak, Bielański też kiepski 😞 No ale inflancka ma b.dobre opinie 😊 też o nim myślałam. Ja też planuje się zapisać do szkoły rodzenia przyszpitalnej. Tylko zastanawiam się czy już teraz się zapisywać czy poczekać do 20tc? 🤔 terminy na ich stronie są z góry podane, może lepiej już teraz i pozostanie tylko czekać 😊
Na inflanckiej od 23 tyg skończonego przyjmują
 
Btw na Facebooku jest grupa "Hallo gdzie rodzić - Warszawa? " sporo tam przydatnych informacji, dziewczyny opisują swoje porody i przygody 😉 no i sporo się można dowiedzieć w sumie nie tylko o szpitalach, polecam dołączyć 😉
 
Oj tak, Bielański też kiepski 😞 No ale inflancka ma b.dobre opinie 😊 też o nim myślałam. Ja też planuje się zapisać do szkoły rodzenia przyszpitalnej. Tylko zastanawiam się czy już teraz się zapisywać czy poczekać do 20tc? 🤔 terminy na ich stronie są z góry podane, może lepiej już teraz i pozostanie tylko czekać 😊
Znam dwie osoby które w tym roku rodziły w Bielańskim ( jedna już drugie dziecko, pierwsze w 2018) i chwaliły sobie...czemu takie źle opinie? Ja go chyba brałam przez odległość pod uwagę.
 
reklama
Do góry