reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
dziękuję i nawzajem. U mnie 12ty a u Ciebie? Ja z Bemowa a Ty? Muszę zacząć kupować ciuszki ciążowe ale ona sa mega drogie. Gdzie sie zaopatrujesz? Jutro wybieram się na marywilska😊
Jestem w trakcie lekarza i ta moja pracuje w Bródnowskim wiec pewnie tam. Chociaz chcialam na żelaznej. A Ty???


Ja też z Bemowa :D
[/QUOTE]
No coś Ty?! Dziewczyny to Bielany i bemowo blisko. Organizujemy spotkanie??? Ja okolice ratusza w zasadzie biedry a Ty??
 
reklama
dziękuję i nawzajem. U mnie 12ty a u Ciebie? Ja z Bemowa a Ty? Muszę zacząć kupować ciuszki ciążowe ale ona sa mega drogie. Gdzie sie zaopatrujesz? Jutro wybieram się na marywilska😊
Jestem w trakcie lekarza i ta moja pracuje w Bródnowskim wiec pewnie tam. Chociaz chcialam na żelaznej. A Ty???

Ja z Woli 🙂 u mnie 15t+4dni, ubrania ciążowe zakupiłam koło 11 tc i to przez olx 😊 jest duży wybór, więc polecam, kupiłam dwie pary jeansów w stanie idealnym po 50zl, więc zaoszczędziłam jakieś 200zl 😅 jeśli chodzi o Bródnowski to szczerze odradzam.. Moja mama tam pracuje i to co opowiada o porodówce to koszmar. Sama rodziła mnie i siostrę na Karowej. Podobno w Bródnowskim w upalne dni potrafią kobiety rodzić przy otwartych na oścież oknach 😫 Ja wybrałam Kasprzaka, bo mam najbliżej i tam też mam zaufaną lekarkę, no i ma super opinie, aczkolwiek jest mniej popularny niż Żelazna czy Św. Zofii, więc w sumie dobrze, bo może nie będzie oblegany 😅

A reszta z Was z Warszawy? Jakie plany? 🙂 może się spotkamy w marcu 🤪😄
 
Do góry