reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja dzisiaj czuję się jakby ktoś mi od środka igły wbijał w brzuch.
A tak poza tym współczuję dziewczyna które wymiotują. Ja z nerwów cały dzień wymiotuję już nawet nie wiem czym 🤔
 
reklama
Dziewczyny tak czytam i widzę, że dobra passa na prenatalnych trwa i oby tak dalej 😀 Bardzo się cieszę że każda z nas która miała dziś badanie usłyszała dobre wiadomości. U mnie dzidziol wszystko ok, z pappa wyszło niskie ryzyko. Teraz tylko życzę Wam i sobie bardzo nudnej ciąży😄
Ale dodam od siebie, że nie warto samemu sprawdzać wyników, bo idzie naprawdę oszaleć. Po tych testach, stwierdzam nigdy więcej nie będę sprawdzać wyników bo się nerwowo zajadę.
 
reklama
Do góry