reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Ja też zachcianek nie mam ale np w pierwszej ciąży ciągnęło mnie do kfc na ketchup..raz nawet o 2 w nocy pojechaliśmy żebym.mogła zjeść ketchup[emoji23][emoji23][emoji23] w 2 też nie miałam jakoś smaków ale w obu smierdzialo mi mięso na początku A teraz na początku strasznie mnie na mięso i wędliny ciągnęło..raz miałam.mega ochotę na wrapa A jak to ugryzlam to od razu odruch wymiotny [emoji2356]
 
Na który tydzień macie umówione połówkę ? Widziałam że w niektórych miejscach robią już od 16 tc.
Ja mam na 21 tydzień.

W końcu przeszły mi wymioty. Dwa dni wyjęte z życia :(

Powodzenia wszystkim dziś, tym co na badaniach - trzymam kciuki, wszystkim - oby dzisiejszy dzień był jeszcze lepszy od poprzedniego :)
 
Cześć cześć,

U nas jeszcze nie było rozmowy na temat imion, żadnych pomysłów, ale jeszcze mamy troszkę czasu.

Zachcianek jako tako to nie mam, ale tak jak pisała Chardonay odziwo nie ciągnie mnie jakoś nadzwyczajnie do słodyczy, ale raczej lubiłam zawsze kawkę napić z jakimś słodyczem. Ale to akurat dobrze :) będzie mniej potem do zrzucenia.

Dziś wizyta, jak zwykle stresuje się od samego rana ...
 
reklama
Do góry