reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny dzidzia ma się dobrze ☺ Prawdopodobnie córcia ☺🤗 czekam na wynik pappa z krwi ale z usg jest oki ☺
ED005C64-F14D-49D8-99BE-BFB2C35D579E.jpeg
 
Witam,
Same dobre informacje po dzisiejszych wizytach, super !!
Oby każda wychodziła z takimi wynikami i z uśmiechem z gabinetu.

Ja w czwartek mam wizytę, zobaczymy co lek.prowadzący powie mi na moje badania prenat. pappa - chociaż po USG doktor mówił że wszystko wygląda dobrze, więc mam nadzieje że wyniki z krwi wskazują to samo, bo dla mnie te cyfry to niewiele znaczą - tzn nie znam się kompletnie na tym.

Ja jeszcze mieszczę się w spodnie zwykłe, oczywiście te takie bardziej rozciągliwe bo jeansów już nie dopnę, muszę zacząć się rozglądać za jakimiś ciuszkami ciążowymi, bo szmatki po poprzednich ciążach to juz nie wiem nawet gdzie mam. Nie planowane były kolejne ciąże, ale ostatnio się nam pozmieniało i tak to 15 tydzień leci :) - jak to się człowiekowi lubią priorytety w życiu zmieniać.

Piszecie o wieku, ja już 34 lata, więc ta ciąża definitywnie ostatnia, bo i tak spora różnica między najstarszą córcią a najmłodszym dzieciątkiem - będzie 10 lat.

Narazie waga u mnie +1 kg, ale chyba taki urok moich ciąż bo w poprzednich przytyłam 12 kg i w drugiej 10 kg. Pamiętam jak rodziłam 1-wszą córkę to miałam taki niewielki brzuszek że położna była wielce zdziwiona jak mówiłam że rodzę w terminie :)
 
Ciesze się ze same dobre wieści dzis 😊 ja tez mam dobra 🙃 otóż przepraszam nie wytrzymałam i uzylam detektora i znalazłam wkoncu serducho 😉🤪❤❤ parę razy wychwyciło i dzieciom pokazałam, do syna dopiero dotarło ze mam w brzuszku rodzeństwo dla niego. Za to corka stwierdziła że jakby stado koni biegło 😅 . Wspaniale powiedziałam sobie ze zeby nie przesadzać to co drugi dzień bede odsłuchiwać chwilkę czy aby jest. Nie pokazało ile biło, bo co chwila traciłam sygnał. Ale ważne że wogole jest ❤❤ bede spać dzis bardzo spokojnie .
 
reklama
My jeszcze swoim dzieciom nic nie powiedzieć - w związku z tymi przejściami początkowymi postanowiliśmy że poczekamy do wyników badań prenat. Więc za niedługo poznają super nowinkę, mam nadzieję że sie ucieszą, bo jak czasami był "suchy temat" że kiedyś będziemy mieć dzidziusia, to obie chórem że już nie chcą więcej :)
Mam nadzieję, że w czwartek poznam płeć, to już będe mogłam im dokładnie zdradzić czy będzie brat czy siostrzyczka.
 
Do góry