reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Trzymajcie za nas kciuki, ja w szpitalu. Dostałam dużego krwotoku... Leżąc na kanapie. Znowu się pożegnałam z dzieckiem a przed chwilą miałam USG i słyszałam serduszko. Oby było dobrze...
Trzymam mocno kciuki dzieciaczek to twardziel jest niezniszczalny będzie dobrze zobaczysz😊 wiadomo jaka była przyczyna krwotoku?
 
Dziewczyny, to tak w ramach rozluźnienia 😅 ja sama musiałam to przeczytać bo mam wrażenie że czytając różne rzeczy w Internecie, sama się nakręcam
 

Załączniki

  • 20200909_060358.jpg
    20200909_060358.jpg
    65,2 KB · Wyświetleń: 73
Chyba na forum to ja jestem pierwsza z terminem marcowym ?? bo wg OM 01.03, a z USG koncówka lutego, więc czasami się okaże że może wcale marcówką nie będę, ale jako już się tu zadomowiłam to zostaję z Wami.
Ja też mam między 1 a 3 marca a że będzie cc to tydzień wcześniej więc bd luty ale zostaje tu bo jestem od początku ❤️
 
Nie wiadomo od czego krwotok nie ma krwiaka żadnego... Ale nie wierzę że to tak samo z siebie, rozumiem jakby to było krwi tyle co przy okresie ale nie tyle że nie mogłam iść bo się lało strumieniem... Bolą mnie też nerki trochę, mowili że odwodniona jestem. Zapytam przy obchodzie, może coś powiedzą..
 
reklama
Nie wiadomo od czego krwotok nie ma krwiaka żadnego... Ale nie wierzę że to tak samo z siebie, rozumiem jakby to było krwi tyle co przy okresie ale nie tyle że nie mogłam iść bo się lało strumieniem... Bolą mnie też nerki trochę, mowili że odwodniona jestem. Zapytam przy obchodzie, może coś powiedzą..
Dawaj kochana znać co i jak trzymam mocno kciuki żeby wszystko było dobrze 😘😘😘
 
Do góry