reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

2600g 50cm i 3120g 53cm :) każda ciążę kończyłam na minus w stosunku do wagi.przed ciaza
2.5kg i 4kg hmm, ale fajnie [emoji849][emoji854][emoji854]
Ja 4kg to w miesiąc dawałam radę. A duże dzieci rodzilaś? Jeśli można spytać.
mam kuzynkę, która ma trójkę dzieci. W każdej ciąży tyla na potęgę ale w jednej to pod 40kg aż. Jest osoba szczupła, 1.6m i 50kg. Jak szybko tyla w tych ciążach tak szybko chudła. Chyba taki urok jej. Bo szersza się robiła w mgnieniu oka, z rozmiaru 36 do 44. Ale po ciążach jak napisałam w momencie chudła bez żadnych wyrzeczeń.
 
reklama
2600g 50cm i 3120g 53cm :) każda ciążę kończyłam na minus w stosunku do wagi.przed ciaza
Aha, rozumiem 😉 E to już wiem czemu ja tyle
Tyłam bo duże dzieci haha żartuje. Mój starszy ważył 4.300 i miał 64 cm.
a tak poważnie znam jedna osobę- koleżanka mojej mamy. Która tak chudła na początku ciąży nawet i kilkanaście kg i podobnie jak Ty była na minusie z wagą pod koniec ciąży ze na drugie dziecko się nigdy nie zdecydowała z powodu tych wymiotów i chudnięcia. Mówiła ze to było straszne.
 
I po prenatalnych wszystko super😁 wg om 13t5d wg usg 14t1d crl 7.49cm dzieciak nie bardzo chciał współpracować bo kręcił się niemiłosiernie ale dla mnie to boski widok był 🤩
Ale super 😘 Też bym chciała być już po strasznie się boję ale niestety ten strach już będzie na każdym badaniu i nie tylko.
 
reklama
Do góry