reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Boże dziewczyny, nie wiem czy to hormony czy jakaś zmniejszona tolerancja na głupotę ale od paru dni nie mogę zdzierżyć obecności na grupie "cukrzycą ciążowa bez strachu". Nazwa grupy nijak się ma do rzeczywistości, ja akurat nie jestem panikara w tym temacie ale jak widzę dziewczyny które są na świeżo w temacie, przytoczone diagnoza cc, które zadają normalne pytania w celu ustalenia jadłospisu, a dostają w zamian złośliwe, pseudoeksperckie odpowiedzi bardziej zaprawionych w bojach grupowiczek, to mnie coś bierze. Mam wrażenie że normalnie czasem frustracja z niedoboru cukru w diecie, niektórym poprzestawiała w głowach 🤦‍♀️ jak można zarzucać dziewczynie w ciąży że nie dba o swoje dziecko bo napisała np że frustruje ją dieta cukrzycowa, bo ma zachcianki.

Wybaczcie Ale musiałam odparować tutaj, bo tam pewnie od razu postraszono by mnie banem.
 
reklama
Jestem jedynakiem i fajnie, że Twoje dziecko nie będzie :) ja dziś też wymiotuję... :((((
Ja tez jestem jedynaczką i wiem ze słabo całe życie być samej. Zawsze zazdrościłam znajomym ze maja rodzeństwo nawet teraz zazdroszczę 😉 dlatego chciałam spora rodzinę i teraz aby żałuję ze spora różnica jest. Między corka a synem jest 4 lata a teraz będzie 11 lat i 7 .
 
Ja tez jestem jedynaczką i wiem ze słabo całe życie być samej. Zawsze zazdrościłam znajomym ze maja rodzeństwo nawet teraz zazdroszczę 😉 dlatego chciałam spora rodzinę i teraz aby żałuję ze spora różnica jest. Między corka a synem jest 4 lata a teraz będzie 11 lat i 7 .
A ja zawsze chciałam być jedynaczka 🙈 koleżankom, które były jedynaczkami zazdrościłam. Jestem najstarsza z rodzeństwa i mnie zawsze denerwowali jak byliśmy młodsi.
a jak widziałam ze koleżanki nie miały tych problemów i nie musiały zajmować się rodzeństwem to mi się coś robiło. Ale teraz one żałuja ze nie mają rodzeństwa a ja nie narzekam mimo ze na odległość
 
A ja zawsze chciałam być jedynaczka 🙈 koleżankom, które były jedynaczkami zazdrościłam. Jestem najstarsza z rodzeństwa i mnie zawsze denerwowali jak byliśmy młodsi.
a jak widziałam ze koleżanki nie miały tych problemów i nie musiały zajmować się rodzeństwem to mi się coś robiło. Ale teraz one żałuja ze nie mają rodzeństwa a ja nie narzekam mimo ze na odległość
Też jestem jedynaczką i to jedyną w całej rodzinie. i całe życie marzyłam o rodzeństwie prosiłam błagałam ale niestety. Zawsze zazdrościłam innym, że w domu ktoś jest z kim można się bawić, kłócić.
 
Mam pytanie do dziewczyn które ważą trochę więcej niż 50kg 😛 pilnujcie trochę diety? Ja zawsze miałam skłonność do tycia, mam lekką nadwagę, przy ponad 175cm ważyłam niedawno 76kg, niby się nie objadam niczym a tu na ostatniej wizycie 81kg... 😭😭😭 Jak to możliwe? Tak się boje ze się roztyje w ciąży, nie chodzi mi o wygląd tylko o problemy z tym związane typu cukrzyca, ciśnienie, cięższy poród... Odmawiacie sobie jakiegoś jedzenia mimo że macie ochotę? Nie pytam o jakieś ćwiczenia bo wiem że większość z was ma dzieci a wtedy ciężko z wygospodarowaniem czasu na takie cuda.
Tez mam problem z tyciem 🤦‍♀️ 13 tc u mnie 5 kg do przodu. Tez sie boje , a najgorsze jest to ze te moje mdlosci zajadam 🤦‍♀️ non stop coś wcinam . Staram się owoce ale czekolada tez się nawinie. Obawiam się końcówki 🤕😪
 
reklama
Do góry