reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

Dziewczyny jak to jest u was z zabobonami wierzycie czy nie. W sobotę się wkurzyłam na teściowa a normalnie jest kochana. Przeszłam pod sznurkiem i cała litania poszła. Usłyszałam że jak dziecko będzie owinięte pępowiną to będzie moja wina że zrobię przez to krzywdę itp aż się popłakałam. Nie wierzą w te zabobony niektóre to aż śmieszne są
 
reklama
Dziewczyny jak to jest u was z zabobonami wierzycie czy nie. W sobotę się wkurzyłam na teściowa a normalnie jest kochana. Przeszłam pod sznurkiem i cała litania poszła. Usłyszałam że jak dziecko będzie owinięte pępowiną to będzie moja wina że zrobię przez to krzywdę itp aż się popłakałam. Nie wierzą w te zabobony niektóre to aż śmieszne są
Nie wierzę w te zabobony też mi babcia moja truje żebym ściągnęła łańcuszek bo dziecko będzie owinięte pępowina niech se dadzą. Siana mało mały zmartwien
 
Dzień w dzień rano mam z tymi myślami problem, myślę że po prenatalnych będzie lepiej 🤷‍♀️

Tez rzuciłam palenie, ale poprostu jak mąż przy mnie zapalil to leciałam do kibelka 🤮 raz zapalilam i to samo... I nawet teraz jak pomyślę to od razu mi się cofa... W poprzednich ciazach mialam z tyn problem bo mnie nie odrzucało... I ciezko było sie powstrzymać. Alkohol dla mnie moze nie istnieć, wiadomo jak jakas zakrapiana imprezka sie przydarzy no to by sie piwko wypiło albo drineczka. Ale gorszy problem z tymi fajkami jest 🤷‍♀️ z jedzeniem to mam problem bo nie wiem co bym jadła no katastrofa normalnie 🙄 jestem glodna ale na nic nie mam ochoty. Ostatnio mi pizza smakowala i jak pomyślę to tak pizze to bym zjadła.. 😅
Mój mąż nie pali wiec nie czuje obecnie zapachu czy tam smrodu fajek. Mnie w żadnej nie odrzucało. Wręcz odwrotnie, jak się denerwowałam to strasznie chciało mi się palić. I tak tez teraz mam. Ale nie ma wyjścia, nie można i tyle.
Wczoraj jadłam pizze, do teraz ją czuje🙄 ale z ilością przegielam chyba.

@Motylek 🦋 ja nie wierze!
 
Dziewczyny jak to jest u was z zabobonami wierzycie czy nie. W sobotę się wkurzyłam na teściowa a normalnie jest kochana. Przeszłam pod sznurkiem i cała litania poszła. Usłyszałam że jak dziecko będzie owinięte pępowiną to będzie moja wina że zrobię przez to krzywdę itp aż się popłakałam. Nie wierzą w te zabobony niektóre to aż śmieszne są
Ja nie wierzę ale np mój kokardę czerwoną przy łóżeczku zawiązał 🤷nie pamiętam o co to chodziło 😂
 
reklama
Ja nie wierzę ale np mój kokardę czerwoną przy łóżeczku zawiązał 🤷nie pamiętam o co to chodziło 😂
Żeby ktoś uroku na dziecko nie rzucił ;)
Ja nie miałam kokardki ani w wózku ani nigdzie.

moja koleżanka miała gdzie się tylko dało a i tak twierdziła ze ktoś rzucił urok na córkę i coś tam musiała robić ze stanikiem 😂 ale nie pamietam co. Przekładać dziecko przez niego czy coś takiego
 
Do góry