reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Przypominam o wątku zamkniętym [emoji846] kto ma ochotę niech się wpisuje. Będę raz dziennie to wklejać więc sorki za spam, ale chcę żeby wszystkie chętne zobaczyły [emoji846] do wątku zamkniętego zapisujemy się tu :Link do: Forum zamknięte podając login
 
reklama
Hejka dziewczyny 😊 u mnie dzis 11w2d. Samopoczucie nic nie lepsze. Mdlosci momentami tak dokuczają ze ciezko wstac z łóżka. Juz mam ich dość. Czlowiek by chcial sie cieszyc ciaza a tu prawie co chwila na kiblu bys musiala wisieć. Licze ze w drugim trymestrze bedzie duzo lepiej. Dziewczyny czy ktoras z was bierze jakis probiotyk przy lekach? Mam ostatnio problemy z zoladkiem, nie mam zgagi ale czuje pieczenie w gornej czesci i to zawsze w nocy. Myslalam ze to pecherz ale przeciez odczuwa sie go duzo nizej.
Jezeli bedziecie mialy zamknieta grupe to ja tez chce 😅❤ a po za tym czy ktoras z was ma tyłozgięcie macicy?
Ja mam tyłozgięcie macicy ale w niczym to nie przeszkadza okres mam trzy dni problemów z zajściem też nie było a nawet wpadkę zaliczyliśmy 😊
 
Przypominam o wątku zamkniętym [emoji846] kto ma ochotę niech się wpisuje. Będę raz dziennie to wklejać więc sorki za spam, ale chcę żeby wszystkie chętne zobaczyły [emoji846] do wątku zamkniętego zapisujemy się tu :Link do: Forum zamknięte podając login
Dobrze, ze przypominasz ale chcialam spytać czy każdy kto się zapisze będzie w tym wątku? A dlaczego pytam. Pare lat temu tez udzielalam
Się na forum pod innym nickiem jak byłam w ciąży z drugim dzieckiem. Gdy przyszedł temat zamkniętego forum nagle wszyscy chcieli - ok zrozumiałe tylko na tym zamkniętym wątku okazały się dwa trole które później wykorzystały nasze wiadomości bo jak to na zamknietym pisało się o wszystkim - narzekało na rodzine, i inne takie. Nie zebym kogoś nie chciała bo sama niedawno dołączyłam do Was ale bądźmy ostrożne. Najpierw tu udzielanie, poznawanie się a później może zamknięty?! Ae to tylko i wyłącznie moje zdanie.

Okropnie się dzisiaj czuje, albo się albo pije. Jakaś zmęczona strasznie jestem.
Pogoda jeszcze beznadziejna. Wszystko mnie irytuje łącznie z dziećmi i mężem 🙄🙄🙄
 
Dobrze, ze przypominasz ale chcialam spytać czy każdy kto się zapisze będzie w tym wątku? A dlaczego pytam. Pare lat temu tez udzielalam
Się na forum pod innym nickiem jak byłam w ciąży z drugim dzieckiem. Gdy przyszedł temat zamkniętego forum nagle wszyscy chcieli - ok zrozumiałe tylko na tym zamkniętym wątku okazały się dwa trole które później wykorzystały nasze wiadomości bo jak to na zamknietym pisało się o wszystkim - narzekało na rodzine, i inne takie. Nie zebym kogoś nie chciała bo sama niedawno dołączyłam do Was ale bądźmy ostrożne. Najpierw tu udzielanie, poznawanie się a później może zamknięty?! Ae to tylko i wyłącznie moje zdanie.

Okropnie się dzisiaj czuje, albo się albo pije. Jakaś zmęczona strasznie jestem.
Pogoda jeszcze beznadziejna. Wszystko mnie irytuje łącznie z dziećmi i mężem [emoji849][emoji849][emoji849]
Ja robię to na prośbę dziewczyn [emoji846] Później możemy ustalić kto tam będzie mógł zostać można ustalić np po ilości postów. Jak ktoś będzie miał 0 bądź bardzo mało to będzie usuwany. Obserwatorzy nie są mile widziani. Wszystko wyjdzie w praniu.
Też byłam na forum kwietniowek 2016 tylko na Facebooku, czystki trzeba było robić co jakiś czas, właśnie z takich obserwatorów, a zostały mega fajne dziewczyny z którymi mam kontakt do tej pory.
 
Ooo a mnie wczoraj mąż bardzo zdenerowal, brzuch z nerwów czuje do dzisiaj. To normalne. We wcześniejszych ciążach przy nerwach tez mnie brzuch zawsze rozbolał. Ja ogólnie bardzo nerwowa jestem niestety. I nakręca mnie byle co a teraz to niewskazane.
Mnie mój wczoraj tez wkurzył... oni chyba maja genetyczne wkurzanie 😂 i co najlepsze chyba wszyscy w podobnym czasie 😂
Dziewczyny u mnie dzisiaj na talerz wjechała zapiekanka ziemniaczana z cukinia i mięsem mielonym... aż strach powiedzieć ale zjadłam 3 dokładki 😂 mąż dwie i już po zapiekance😂
 
Dziewczyny, a jak sobie radzicie ze spodniami w 2 trymestrze? Nie mam jeszcze brzucha, ale dżinsy już uciskają :( a pogoda zrobiła się nieco jesienna i czas coś wymyślić. Doradźcie coś! :)
Ja chodzę od ok 4tyg w ciążowych bo już Od 7 tyg nie mieszczę się w swoich... zawsze miałam dopasowane i od razu nie mogłam guzika zapiać... stwierdzialam ze męczyć się nie będę 😀
 
Ja robię to na prośbę dziewczyn [emoji846] Później możemy ustalić kto tam będzie mógł zostać można ustalić np po ilości postów. Jak ktoś będzie miał 0 bądź bardzo mało to będzie usuwany. Obserwatorzy nie są mile widziani. Wszystko wyjdzie w praniu.
Też byłam na forum kwietniowek 2016 tylko na Facebooku, czystki trzeba było robić co jakiś czas, właśnie z takich obserwatorów, a zostały mega fajne dziewczyny z którymi mam kontakt do tej pory.
Tez właśnie robiłyśmy czystki co jakiś czas.
Tylko niestety jednej dziewczynkę trochę to zamknięte forum zrujnowało życie bo inna osoba podająca się tez za czerwcowke okazała sie osoba z jej rodziny i ją śledziła po prostu. Ale z niektórymi dziewczynami tak jak piszesz kontakt jest do dzisiaj. 😊

@Invicta tez zauważyłam ze lubią wkurzać w podobnym czasie patrzac na moje koleżanki i na siebie 😆 taki ich urok. Tylko my się denerwujemy jak głupie czy dziecku nie zaszkodzą nasze nerwy.
 
reklama
Dziewczyny dziś cały dzień mi łeb pęka. Jestem nie do życia 😭
Łączę się w bólu, znam co to ból głowy. Migreny mi dokuczają, W poprzednich ciążach od samego początku jak ręką odjął miałam spokój z bólami, a tym razem niemal raz w tygodniu mnie łapie. Nic nie pomaga, leków nie biorę bo nie mogę, a apap nie pomaga szkoda nawet brać i tak leże cały dzień w ciemnym pokoju i męczę się.
Czytałam, że migreny dokuczają przez pierwsze 3 miesiące, mam nadzieję że to prawda.
 
Do góry