reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Witam i ja
Dzis mialam wizyte 13 tydz :)
Jutro odbieram wyniki prenatalne z usg bylo wszystko wporzadku tylko ciekawe jak test pappa.
Ogolnie nam zly wynik zelaza ale umnie zawsze ztym problem byl.
Dzidzius zdrowiutki fika jak szalony i mamy juz 7cm
Na 99% chlopczyk ale na 100% na nastepnej wizycie 28 wrzesnia bedzie wiadomo :)
A tu nasz robaczek
20200825_164101.jpg
 
reklama
Witam i ja
Dzis mialam wizyte 13 tydz :)
Jutro odbieram wyniki prenatalne z usg bylo wszystko wporzadku tylko ciekawe jak test pappa.
Ogolnie nam zly wynik zelaza ale umnie zawsze ztym problem byl.
Dzidzius zdrowiutki fika jak szalony i mamy juz 7cm
Na 99% chlopczyk ale na 100% na nastepnej wizycie 28 wrzesnia bedzie wiadomo :)
A tu nasz robaczekZobacz załącznik 1167745
Cudowne wieści piękne zdjęcie ja czekam do piątku a już jak na szpilkach żeby dowiedzieć się że jest okej😁😁
 
Hej dziewczyny :) dziś mam 13 t 1 d termin na 1 marca. Ostatnio miałam prenatalne, wyszło wszystko w porządku dowiedziałam się że prawdopodobnie będzie to dziewczynka 👧 🙂 Prenatalne zrobione były w 12 t 4 d. Wstawiam fotkę w 3d bo jest przeurocza. Pozdrawiam Was i życzę udanych wizyt na Waszych USG IMG_20200825_185237.jpg
 
Witam 😊
Można dołączyć? Termin mam na 2.03.
Długo się wahałam czy napisać, zwlekałam bo trochę przejść za mną - Ciąża ektopowa, 2 zatrzymane poronienia, 2 ciąże biochemiczne.
Mam dwoje dzieci. To były dwie pierwsze bezproblemowe ciąże. Mam nadzieję, że tym razem się uda.

trzymam za Was wszystkie kciuki 🤗🤗🤗
 
Witam 😊
Można dołączyć? Termin mam na 2.03.
Długo się wahałam czy napisać, zwlekałam bo trochę przejść za mną - Ciąża ektopowa, 2 zatrzymane poronienia, 2 ciąże biochemiczne.
Mam dwoje dzieci. To były dwie pierwsze bezproblemowe ciąże. Mam nadzieję, że tym razem się uda.

trzymam za Was wszystkie kciuki 🤗🤗🤗
A my trzymamy za Ciebie 😘😘 witaj w naszym gronie😉
 
Witam 😊
Można dołączyć? Termin mam na 2.03.
Długo się wahałam czy napisać, zwlekałam bo trochę przejść za mną - Ciąża ektopowa, 2 zatrzymane poronienia, 2 ciąże biochemiczne.
Mam dwoje dzieci. To były dwie pierwsze bezproblemowe ciąże. Mam nadzieję, że tym razem się uda.

trzymam za Was wszystkie kciuki 🤗🤗🤗
Śmiało rozgość się witamy 😊 uda się uda innej opcji nie bierzemy pod uwagę to będą długie nudne 9 miesięcy znaczy już niecałe 😁
 
O rany, przykro mi to mówić ale cieszę się że nie jestem sama [emoji87] u mnie 11+4 ale jakoś od tygodnia waga bez zmian.

Ja mam na minusie 1kg... Myślę że to przez moje zapasy sprzed ciąży 😂😂😂 apetytu nie mam za bardzo... Jemu bo muszę i nic że smakiem :( nie pamiętam kiedy jadłam coś co mi mega smakowało 😥
 
reklama
Ja mam na minusie 1kg... Myślę że to przez moje zapasy sprzed ciąży 😂😂😂 apetytu nie mam za bardzo... Jemu bo muszę i nic że smakiem :( nie pamiętam kiedy jadłam coś co mi mega smakowało 😥
U mnie na minusie 3 kg ale zaczynalam z dużą nadwaga. Zero apetytu, i tak jak Ty jem bo musze, nic nie smakuje, wszystko śmierdzi. Dziś nawet woda nie wchodzi bo ogromne mdłości. Co zjem to czuje ze zalega na żołądku i muszę zapić colą żeby odbeknąć inaczej będzie męczyć cały dzień.
 
Do góry