reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja zrobiłam trombofilie wrodzona i czekam ba kariotypy oraz wyniki trombofilii . Usg zrobiłam w piątek niby wszystko ok . Zaczynam starania od września po pierwszej miesiączce ... , mam nowego ginekologa który powiedział , ze teraz zabezpieczy mnie lekami .grunt to się nie poddawać . Chwilowo po poronieniu świat mi runął w gruzach , lecz wiem ze dla mojej sześciolatki muszę być mama , żyć i się nie poddawać
Trzymamy wszystkie kciuki za Ciebie i Twoją rodzinkę 😊
 
reklama
Trochę mnie uspokoilyscie ale dla świętego spokoju zapytam lekarza w przyszłym tygodniu :)
Zobaczyłam tak na szybko w Internecie. I tak jak Ci mówię większość zabiegów jest nie testowana na kobietach w ciazy dlatego tak się boją i zakazują. Myślę że nie zaszkodzi A jakby zaszkodziło to niedotrwala by ciąża do tego etapy.
Wiadomo już lepiej nie robić nic Ale nie martw się tym
 
Mam wrażenie że ocena płci na 1 prenatalnych to kwestia "przy okazji" [emoji14] ja to traktuje przede wszystkim jako potwierdzenie że dzidzia się dobrze rozwija, bo niestety na podstawowych usg nie da się tego tak dokładnie określić
dokładnie ja tak samo. Poznanie płci to efekt uboczny tych badań a najważniejsze czy maluch zdrowy
Ale ja nie powiedziałam że nie jest ważne zdrowie...tylko wiem że mój lekarz zbada malucha w każdy możliwy sposób ufam mu..poprostu chciałabym poznać wcześniej płeć.. Ale nie ważne
 
Hej wszystkim :) laski czy któraś kończy trzeci miesiąc lada dzień i może powiedzieć czy coś przytyła? Ja mam około dwóch kilogramów na plusie, mdłości i konieczność jedzenia już minęły i zastanawiam się czy przejść na dietę [emoji849]
 
Hej wszystkim :) laski czy któraś kończy trzeci miesiąc lada dzień i może powiedzieć czy coś przytyła? Ja mam około dwóch kilogramów na plusie, mdłości i konieczność jedzenia już minęły i zastanawiam się czy przejść na dietę [emoji849]
Ja schudłam 3 kilogramy, ale mam wzdęcia i wielki brzuch, więc też chętnie wrocilabym do mojej diety :)
 
Dziewczyny a czy miałyście opryszczkę wargowa w ciąży? Kurcze troszkę się przestraszyłam dzisiaj rano jak zobaczyłam się w lustrze. Pocieszam się tym że to nie jest pierwszą opryszczka i już kiedyś miewałam. Myślicie że normalnie stosować maść czy aż dzwonić do lekarza z tym?
Ja miałam raz w życiu opryszczkę i w 2 dni się jej pozbyłam na opryszczkę nałożyłam plasterek cebulki zakleiłam plastrem na noc i rano już strupa miałam najlepszy domowy sposób polecam 😊
 
Hej wszystkim :) laski czy któraś kończy trzeci miesiąc lada dzień i może powiedzieć czy coś przytyła? Ja mam około dwóch kilogramów na plusie, mdłości i konieczność jedzenia już minęły i zastanawiam się czy przejść na dietę [emoji849]
Ja też mam ok 3kg na plusie, dzisiaj 10+1.Nie mogę zapanować nad apetytem, praktycznie cały czas jem. Też myślę nad bardziej racjonalnym odżywianiem, ale coś mi nie idzie🙂. Zrezygnowałam też z treningów. Więc jak tu nie tyć
 
Mi wzdęcia już przeszły, nie wiem czy to przez chodzenie do pracy się zaczęłam lepiej czuć czy już poprostu się nacierpiałam [emoji23] Ból sutków tylko mi został i ta waga mnie meczy, tym bardziej że i tak mam delikatna nadwagę [emoji1751]
Ja schudłam 3 kilogramy, ale mam wzdęcia i wielki brzuch, więc też chętnie wrocilabym do mojej diety :)
 
O rany, przykro mi to mówić ale cieszę się że nie jestem sama [emoji87] u mnie 11+4 ale jakoś od tygodnia waga bez zmian.
Ja też mam ok 3kg na plusie, dzisiaj 10+1.Nie mogę zapanować nad apetytem, praktycznie cały czas jem. Też myślę nad bardziej racjonalnym odżywianiem, ale coś mi nie idzie[emoji846]. Zrezygnowałam też z treningów. Więc jak tu nie tyć
 
reklama
Zobaczyłam tak na szybko w Internecie. I tak jak Ci mówię większość zabiegów jest nie testowana na kobietach w ciazy dlatego tak się boją i zakazują. Myślę że nie zaszkodzi A jakby zaszkodziło to niedotrwala by ciąża do tego etapy.
Wiadomo już lepiej nie robić nic Ale nie martw się tym
potwierdzam, ja dzis byłam u kosmetolog omówić jaki zabieg na twarz zrobic i przy okazji powiedziała mi co moge uzywac w domu. Powiedziała, ze kwasy ogolnie sa zakazane w ciazy ale bardziej ze zgłosi na to ze mogą wywolac u nas jakies niepożądane reakcje. Poza tym na takim początkowym etapie bobas jest jeszcse i tak chroniony, wiele dziewczyn w tym okresie ciazy jeszcze o niej nie wiem takze bym sie nie stresowała :) zreszta teraz juz i tak nic z tym nie zrobisz :)
 
Do góry