reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
popieram. Ja nie wiem co bym zrobiła! Naprawde bawet nie chce myslec jaki to koszmar byc postawionym w takiej sytuacji ;( ale pewna jestem tego ze spróbowałabym to napewno z innym lekarzem skonsultować
Oj tak ja też się pod tym podpisuję. Niejedna moja znajoma tak miała że pierwszy lekarz spisał na straty ciążę a u innego się okazało że wszystko w porządku. Zresztą nawet tu dziewczyny o tym pisały.
 
No to nieźle! 😉 z dwojka naraz byloby wesoło! U mnie są trzy negatywne scenariusze: poronienie ze zgledu na brak miejsca dla fasolki, wcześniak i szeroko pojęte komplikacje przy porodzie... ale jestem dobrej myśli! Nie chce się nakręcać niepotrzebnie :)
A tez masz macice dwurożna? Ja niestety jestem nieszczęśliwą posiadaczką (cechy podwójnej i dwuroznej) i dwa poronienia za mną na bardzo wczesnym etapie (6 i 8 tydzień).
 
Witam w 6 tyg ciazy licząc od ostatniego okresu :) dzis mialam pierwsza wizyte u ginekologa, widać juz pęcherzyk ciążowy. To moja pierwsza ciaza, mam 32 lata :) niestety mam dwurozna macice, pęcherzyk zagniezdzil sie w jej lewej części. Dostałam dopochwowo progesteron, mamy nadzieje, ze macica się troszkę rozluzni... narazie dolegliwości jako takich brak. Troszkę pobolewa mnie brzuch (rozciąga się macica) i odezwal sie uraz kosci ogonowej sprzed 20 lat. Czy któraś z Was również zmaga się z dwuroznoscia macicy?
Ja mam dwurożna i niestety 2 niepowodzenia za mną. :( Trzymam z całego serca za Was kciuki! Na pewno będzie dobrze. ☺️
 
Ale pamietajmy nie wiemy jakbysmy sie zachowały w konkretnej sytuacji skoro tego nie przeżyłyśmy ❤
Rozumiem Twoje zdanie jednak ja mam swoje, i uwierz mi, że ja naprawdę i z pełną świadomością wiem co bym zrobiła. To nie jest dobry wybór, tu nie ma dobrej opcji w takiej sytuacji ale dobrze że ten wybór jeszcze mamy jako kobiety :)
Zgadzam się z konsultacja z innym lekarzem, nawet w większym mieście, może z kimś z neonatologii również.
 
Dziewczyny wy tez tak macie ze wieczorem widać wam trochę brzuszek? To moja pierwsza ciąża i rano jestem płaska jak deska a wieczorem już widać ze coś jest 😀😁 jestem w 8 tyg😁
Ja to mam tłuściutki brzuszek więc u mnie on zawsze jest :p ale mam wrażenie, że jest "inny jakościowo". Mam nadzieję, że za szybko mnie nie wywali bo nie chce póki co nikomu mówić o ciąży :)
 
reklama
Do góry