reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Zdrówka dla córci❤️ja tak walczę z katarem cały czas fakt że alergik jestem ale nigdy aż tak to nie miałam nos mam jak kulfon czerwony plus tysiąc pryszczy na twarzy aż wstyd się pokazac 🤭🙄 dam znac co po wizycie gdzieś się ta wizyta stresuje nie wiem czemu jakbym miała się co złego dowiedzieć no ale to już samo tak.
Dziękuję dla Ciebie też ja może nie alergik ale w poprzedniej ciąży starsza córka mnie zarażała jak przyszła że żłobka. Ona chorowała tydz ja 3.
 
reklama
Spokojnie to normalne mnie przez 3 dni tak potwornie brzuch bolał i kregosłup że nawet stać nie mogłam a leki nawet nie pomagały gin zrobiła mi usg i wszystko jest w porządku staraj się dużo leżeć jak zaczyna Cię boleć a i kiedyś położna mi powiedziała że jak boli brzuch w ciąży to nie wolno go dotykać ani masować
to prawda szczególnie w późniejszym okresie nie powinno sie masować bo to wzmaga skurcze
 
Ja mam 7+2 i od 3 dni momentami tez mdlosci nie mam 🤭 dzis rano np wstalam lekko mdlilo zjadłam 2 pomidory w smietanie i zero mdlosci do obiadu. Pochłonęłam 2 gołąbki 🤷‍♀️ no i sie znowu zaczęło... Ale jest szansa ze powoli sie wyciszają więc może calkiem niedlugo odpuszcza na dobre 😅 ale jest lepiej niz jeszcze pare dni temu. Tylko dzis brzuch boli znowu wezmę nospe. Wiem ze juz kiedys pytalam ale czy was tez boli? Takie jakbym zaraz miesiaczki miala dostac 😵 troche mnie to martwi. Moze nie non stop ale jednak dzis bardziej niz zwykle... I takie ukłucia po lewej stronie. Sluz mam taki jak gile 🤦‍♀️ nie wiem czy to tez normalne...
mnie tez boli jak na miesiaczke :(
 
I po wizycie. Kropek idzie zgodnie z tc. Zapytałam czy bije serduszku. Dr powiedział, że to teraz mało istotne. Byłam u specjalisty od badań prenatalnych. Bardzo długo robił USG. Najpierw zbadał szyjkę - krótka...
W trakcie USG dzwonił do drugiego dr, żeby przyszedł, ale już był poza przychodnią. Opisał mu wynik USG, padały słowa: tragedia, dramat. Czy gorzej być nie może... To już do mnie.
9 tc oprócz zbyt krótkiej szyjki...
Łożysko wrośnięte (ryzyk wrastania w organy typu macica, pęcherz)...
Łożysko przodujące (wyklucza SN)...
Łożysko na bliźnie po CC (bardzo duże ryzyko krwotoku przy CC, ktoro mogą nie zahamować) ..
W poniedziałek na oddział. Będą mnie przekonywać do przerwania ciąży...
Mysle, że w tej sytuacji lepsze byłoby poronienie - nie byłaby to moja decyzja.
Oczywiście jestem przeciwna przerwaniu ciąży. Mąż ma obawy, że zostanie sam z 5 dzieci a ja, że nie wybaczę sobie tego do końca życia.
Nie wiem, co robić. Najtrudniejsza decyzja w moim życiu... :sad:
O Jezu to straszne. Nie wiem nawet co napisać 😔Przykre bardzo. Ja szyjkę też miałam całą ciążę krótką i to u dwóch gin sprawdzana co chwilę ale mimo tego w 37 tyg cięcie i łożysko przodujące w obu ciążach.Bardzo mi przykro
 
I po wizycie. Kropek idzie zgodnie z tc. Zapytałam czy bije serduszku. Dr powiedział, że to teraz mało istotne. Byłam u specjalisty od badań prenatalnych. Bardzo długo robił USG. Najpierw zbadał szyjkę - krótka...
W trakcie USG dzwonił do drugiego dr, żeby przyszedł, ale już był poza przychodnią. Opisał mu wynik USG, padały słowa: tragedia, dramat. Czy gorzej być nie może... To już do mnie.
9 tc oprócz zbyt krótkiej szyjki...
Łożysko wrośnięte (ryzyk wrastania w organy typu macica, pęcherz)...
Łożysko przodujące (wyklucza SN)...
Łożysko na bliźnie po CC (bardzo duże ryzyko krwotoku przy CC, ktoro mogą nie zahamować) ..
W poniedziałek na oddział. Będą mnie przekonywać do przerwania ciąży...
Mysle, że w tej sytuacji lepsze byłoby poronienie - nie byłaby to moja decyzja.
Oczywiście jestem przeciwna przerwaniu ciąży. Mąż ma obawy, że zostanie sam z 5 dzieci a ja, że nie wybaczę sobie tego do końca życia.
Nie wiem, co robić. Najtrudniejsza decyzja w moim życiu... :sad:
o jeny :( a moze warto zasięgnąć opinii jeszcze jednego lekarza na cito? Współczuje bardzo, najtrudniejsza życiowa decyzja ;((
 
I po wizycie. Kropek idzie zgodnie z tc. Zapytałam czy bije serduszku. Dr powiedział, że to teraz mało istotne. Byłam u specjalisty od badań prenatalnych. Bardzo długo robił USG. Najpierw zbadał szyjkę - krótka...
W trakcie USG dzwonił do drugiego dr, żeby przyszedł, ale już był poza przychodnią. Opisał mu wynik USG, padały słowa: tragedia, dramat. Czy gorzej być nie może... To już do mnie.
9 tc oprócz zbyt krótkiej szyjki...
Łożysko wrośnięte (ryzyk wrastania w organy typu macica, pęcherz)...
Łożysko przodujące (wyklucza SN)...
Łożysko na bliźnie po CC (bardzo duże ryzyko krwotoku przy CC, ktoro mogą nie zahamować) ..
W poniedziałek na oddział. Będą mnie przekonywać do przerwania ciąży...
Mysle, że w tej sytuacji lepsze byłoby poronienie - nie byłaby to moja decyzja.
Oczywiście jestem przeciwna przerwaniu ciąży. Mąż ma obawy, że zostanie sam z 5 dzieci a ja, że nie wybaczę sobie tego do końca życia.
Nie wiem, co robić. Najtrudniejsza decyzja w moim życiu... :sad:
Kochana współczuję, jest mi bardzo przykro 😪 nawet nie wiem co napisać... Musisz przemyśleć wszystko i może dobrze byłoby porozmawiać z kimś jeszcze. Trzymaj się ja trzymam za Ciebie kciuki 🙏✊ ❤️❤️❤️
 
reklama
Kochana współczuję, jest mi bardzo przykro 😪 nawet nie wiem co napisać... Musisz przemyśleć wszystko i może dobrze byłoby porozmawiać z kimś jeszcze. Trzymaj się ja trzymam za Ciebie kciuki 🙏✊ ❤️❤️❤️
Dokładnie nie opieraj się na opinii jednego czy nawet dwóch lekarzy.. spróbuj dostać się do najlepszych może ktoś będzie w stanie poprowadzić Cię szczęśliwie przez to wszystko.. ktoś z dużym doświadczeniem... trzymam kciuki bardzo mocno ❤❤❤❤
 
Do góry