reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
U mnie też już chyba po wszystkim :( nigdy nie miałam żadnych plamień, teraz wieczorem puściła mi się żywa krew jak na okres. Fakt że było to po współżyciu Ale czuje że już pozamiatane. Co mam zrobić w tej sytuacji?
 
U mnie też już chyba po wszystkim :( nigdy nie miałam żadnych plamień, teraz wieczorem puściła mi się żywa krew jak na okres. Fakt że było to po współżyciu Ale czuje że już pozamiatane. Co mam zrobić w tej sytuacji?
Idź do lekarza. Jak widzisz jestem przykładem że nigdy nic nie jest pewne. Moje plamienia też były różne, raz czerwone raz brązowe i wszystko jest ok. Same możemy tylko gdybać.
 
Jak któraś z Was już potrzebuje nowego stanika, albo po prostu chciałaby wygodniejszy to byłam dzisiaj w H&M i mają na promocji biustonosze ciążowe i do karmienia 👙.

U mnie były tylko 2 modele do wyboru, ale rozmiarów sporo. Za dwupak zapłaciłam 40 zł.
A w ktorym Tc jestes? Ja niby nie widze zeby piersi mi urosly. Ale moj partner tak :D Wiec moze faktycznie powinnam pomyslec o czyms...
 
reklama
Do góry