reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
U mnie też już chyba po wszystkim :( nigdy nie miałam żadnych plamień, teraz wieczorem puściła mi się żywa krew jak na okres. Fakt że było to po współżyciu Ale czuje że już pozamiatane. Co mam zrobić w tej sytuacji?
W ciąży z córką paznokciem zadrapalam ledwie szyjkę bo chciałam sprawdzić czy nadal jest jak powinna i też mi niezłe krew poleciała. Spokojnie, będzie dobrze. Szyjka jest teraz mega przekrwiona. Głowa do góry.

Ja też nie mogę spać ale to u mnie i tak było od dawna. Mi dokuczają plecy i często mam problem ze spaniem. A teraz często nad ranem jestem głodna i muszę coś zejść
 
Mam identyko. W pierwszej ciąży i ogólnie w życiu nie miałam podwyższonego cukru, a teraz wyszło 100. Wprowadziłam już dietę o niższym IG na wszelki wypadek. Nie zaszkodzi a w razie w pomoże [emoji846] czuje się dużo lepiej jedząc w ten sposób. Mdłości też nie są takie duże
Ja tez , nigdy w życiu cukier nie był u mnie podwyższony ... , chyba zakupie glukometr i będę sprawdzać , dietę tez wprowadzę , nie chce aby to dziecku w jakiś sposób mogło zaszkodzić
 
Cześć dziewczyny , tydzień czasu odpoczywałam od forum, Internetu itp. Przez kilka dni miałam plamienia, dosyć źle to wyglądało. Do tego bóle podbrzusza A nawet pleców. Dzisiaj rano spakowana pojechałam do szpitala nastawiona na łyżeczkowanie. Ostatnio na wizycie nie było jeszcze zarodka. Lekarz mnie zbadał, zrobił usg i okazało się że ciąża żywa z bijącym serduszkiem. Wróciłam do domu. Nie wiadomo skąd te plamienia. Jestem mega szczęśliwa 🥰
Wow super wieści...

Gratuluję
 
A w ktorym Tc jestes? Ja niby nie widze zeby piersi mi urosly. Ale moj partner tak :D Wiec moze faktycznie powinnam pomyslec o czyms...

Teraz jestem w 7+4, ale potrzebę zmiany czułam już tak od tygodnia.
Ale może też dlatego potrzebowałam zmiany bo miałam tylko biustonosze z usztywnieniem i w teori mniejsze niż powinnam (według brafitterki mam D, ale lepiej się czułam w C i takie brałam). A jak miałam jakieś miękkie to już słabo trzymały.

Więc po tym jak od tygodnia chodziłam w stroju kąpielowym (bo miękki i dobrze trzyma) zdecydowałam się na zmianę
 
Ja mam tak, że jak wstaje po tej 4:40 do toalety i się kładę to umieram z głodu. Wczoraj zjadłam chociaż płatki i zasnęłam na 2-3 h jeszcze. Wieczorem nie mam problemów z zasypianiem.

Dzisiaj znowu koło 5 wstałam ale zasnęłam bez pierwszego śniadania i obudziła mnie..: Teściowa 😅
 
reklama
Do góry