reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Co ma na celu ten test?
Badanie NIFTY pro pozwala sprawdzić zdrowie dziecka pod kątem aż 94 chorób.
  • Trisomie: 21 – zespół Downa., 18 – zespół Edwardsa., 13 – zespół Patau oraz 9., 16. i 22. chromosomu
  • Nieprawidłowości związane z liczbą chromosomów płci – zespół Turnera, zespół Klinefeltera, zespół XXX, zespół XYY,
  • 84 mikrodelecji i mikroduplikacji – w tym zespół Wolfa-Hirschhorna, zespół diGeorge’a, zespół Williamsa-Beurena, zespół Pradera-Williego/Angelmana czy zespół Potocki-Lupskiego.
 
reklama
Ale skoro w zeszłą środę z usg wychodził 5+1 a wczoraj 5+3 więc cos nie pasuje 😥
Tak i mówi ze jest ok i mam cierpliwie czekać
Ale tydzień temu i wczoraj, to samo usg. Sama nie wiem....a to aparat utomatycznie obilcza czy lekarz?

Kochanie, wszystko w porządku. Wcześniej miałaś pomiar na podstawie pęcherzyka a ten nie zawsze idzie zgodnie z wielkością zarodka. Twój maluszek ma idealne wymiary. U mnie też w 5+4 - 4mm.
Teraz już będą mierzyli zarodek, ewentualnie pęcherzyk dodatkowo. Maluszek powinien rosnąć ok 1 mm dziennie. Na następnej wizycie będzie serduszko pikało. :biggrin2:
Głowa do góry. Daj szansę maleństwu na spokojny wzrost. :happy2:
 
Kochanie, wszystko w porządku. Wcześniej miałaś pomiar na podstawie pęcherzyka a ten nie zawsze idzie zgodnie z wielkością zarodka. Twój maluszek ma idealne wymiary. U mnie też w 5+4 - 4mm.
Teraz już będą mierzyli zarodek, ewentualnie pęcherzyk dodatkowo. Maluszek powinien rosnąć ok 1 mm dziennie. Na następnej wizycie będzie serduszko pikało. :biggrin2:
Głowa do góry. Daj szansę maleństwu na spokojny wzrost. :happy2:

Prostuję, sprawdziłam.
U mnie 5+4 (był sam pęcherzykrzyk) a 6+3 dopiero zarodek - 4 mm. :wink:
 
Badanie NIFTY pro pozwala sprawdzić zdrowie dziecka pod kątem aż 94 chorób.
  • Trisomie: 21 – zespół Downa., 18 – zespół Edwardsa., 13 – zespół Patau oraz 9., 16. i 22. chromosomu
  • Nieprawidłowości związane z liczbą chromosomów płci – zespół Turnera, zespół Klinefeltera, zespół XXX, zespół XYY,
  • 84 mikrodelecji i mikroduplikacji – w tym zespół Wolfa-Hirschhorna, zespół diGeorge’a, zespół Williamsa-Beurena, zespół Pradera-Williego/Angelmana czy zespół Potocki-Lupskiego.
To jest płatne prawda?
 
reklama
Do góry