reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dziewczyny a jak Wasze brzuszki? 😁 U mnie jutro 9tc i jak założę coś obcisłego to już taki brzuchal widać 🙈 nie wiem czy się śmiać czy płakać 😂 zazwyczaj najbardziej widać wieczorem bo rano tak średnio 😂 ale najbliżsi się że mnie śmieją ze to początek żebym nie przesadzała ze juz mam brzuszek ciążowy 🙈 no ale teraz nie wciągnę brzucha 😂 Pamiętam w pierwszej ciąży brzuszek pokazał się ok 4 miesiąca i to z dnia na dzień 😁 Położyłam się spać bez w stała z 🙈
 
reklama
Dziewczyny a jak Wasze brzuszki? 😁 U mnie jutro 9tc i jak założę coś obcisłego to już taki brzuchal widać 🙈 nie wiem czy się śmiać czy płakać 😂 zazwyczaj najbardziej widać wieczorem bo rano tak średnio 😂 ale najbliżsi się że mnie śmieją ze to początek żebym nie przesadzała ze juz mam brzuszek ciążowy 🙈 no ale teraz nie wciągnę brzucha 😂 Pamiętam w pierwszej ciąży brzuszek pokazał się ok 4 miesiąca i to z dnia na dzień 😁 Położyłam się spać bez w stała z 🙈
Ja spodnie zaloze ;) ale gorzej z ich zapinaniem ;) Dobrze ze mamy Lato i mozna nosic lekkie sukieneczki ;). ... A to poczatek 7 dmego dopiero ;)
 
Ja spodnie zaloze ;) ale gorzej z ich zapinaniem ;) Dobrze ze mamy Lato i mozna nosic lekkie sukieneczki ;). ... A to poczatek 7 dmego dopiero ;)
I jeszcze zauwazylam jedna zmiane ... otoz steoj kapielowy ;) Myslalam, ze moje piersi wcale nie urosly ;) No coz... gorna czesc od mojego bikini zdecydowanie mowi mi co innego 😂 Szkoda , ze przed wyjazdem tego nie sprawdzilam :D
 
U mnie większe mdłości niż przy pozostałej dwójce bo wcześniej praktycznie nic. Chyba się starzeje [emoji12] mam kłopoty ze spaniem i potem robię się głodna. A jak coś zjem to źle się czuję. W ciążach zawsze miałam problemy z nerkami ale teraz od samego początku i to mnie martwi bo boli jak jasna cholera jak mnie ból nerki dorwie. Taka uroda w rodzinie. Kawę widzę że muszę odstawić bo mnie zaraz boli.
Z pracą myślałam że będzie lepiej ale jednak papier na zastępstwo ustawia mnie gorzej niż myślałam [emoji22] oby tylko kryzys jesienią nie dopadł mojego męża w pracy bo nie wiem jak to będzie.

U was też szpitale zakazują nadal porodów rodzinnych? Nasz ma wstrzymane do odwołania i kto to wie co będzie... Ech, poród...
 
Ja pije dwie dziennie. Trochę mnie odrzuca ale przy mojej senności muszę wypić kawę bo zasypiam na siedząco [emoji6] Ginekolog też mówiła że dwie dziennie jak najbardziej. Ja pije z ekspresu z mlekiem. Dość mocną
Ja wczoraj odkrylam kawe bezkofeinowa . Nie jest to inka. Kawa bezkofeinowa . Ale w skladzie doczytalam sie jednak 0.1% kofeiny. Jak dla mnie w smaku i zapachu niczym sie nie rozni. Moj partner tak samo twierdzi, ze nie czuje roznicy ( a myslalam ze to ja i moje zmiany hormonalno- smakowe ;) )
 
Cześć dziewczyny, jestem Ola mam 29 lat. Spodziewam się 3 niespodzianki ... niespodzianki bo jesteśmy z mężem bardzo zaskoczeni. Mąż bardzo chciał 3 dziecko ja niekoniecznie tak szybko. Chcialam odetchnąć mam córkę 5 letnia i syna 2.5 dzieciaki niby duze ale na codzień jestem z nimi sama bo męża praca opiera się głównie na delegacji. W lutym tego roku mialam bardzo mocne zapalenie przyadkow że wylądowała w szpitalu, okres zawsze nieregularny odstawiłam tabletki bo chcialam bardzo założyć spirale od 2 miesięcy nie mialam miesiączki brzuch ostro bolał myślałam że historia się powtórzy z Lutego wskoczylam na fotel ginekologiczny i lekarz znalazł przyczynę braku krwawienia i ogólnego samopoczucia. Trudno mi nawet określić wiek ciąży wg usg na którym tylko widzieliśmy pęcherzyk był 4/5 teraz następna wizytę mam 3go sierpnia i wtedy coś się dowiem więcej. Obecnie wychodzi ok 7/8 tydzien. Zrobiłam nawet test bo bardzo ciężko mi się z tym oswoić ale lekarz jednak się nie pomylił :D powoli oswajam się z tym faktem ale codziennie z wielkim przerażeniem myślę o porodzie. Muszę nadrobić wasze zaległości żeby was lepiej poznać i zagłębić się w wasze dolegliwości. U mnie zero wymiotow jedynie co to codziennie boli mnie brzuch zarówno przed zajściem jak i w trakcie podbrzusze jajniki bardzo bolą dlatego myślałam że to przydatki rano modli mnie jedynie dopóki czegoś nie zjem. Pozdrawiam Was i witam się z wami wszystkimi.
 
reklama
Do góry