reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja spodnie zaloze ;) ale gorzej z ich zapinaniem ;) Dobrze ze mamy Lato i mozna nosic lekkie sukieneczki ;). ... A to poczatek 7 dmego dopiero ;)
Właśnie mam tak samo... zawsze byłam płaska jak decha na brzuchu bo ogólnie suchelec jestem i delikatnie pod pępkiem coś tam takiego wystaje... wiem ze to macica teraz trochę się uwypukla dlatego i spodnie trochę robią się przyciasne 😀
 
reklama
U mnie większe mdłości niż przy pozostałej dwójce bo wcześniej praktycznie nic. Chyba się starzeje [emoji12] mam kłopoty ze spaniem i potem robię się głodna. A jak coś zjem to źle się czuję. W ciążach zawsze miałam problemy z nerkami ale teraz od samego początku i to mnie martwi bo boli jak jasna cholera jak mnie ból nerki dorwie. Taka uroda w rodzinie. Kawę widzę że muszę odstawić bo mnie zaraz boli.
Z pracą myślałam że będzie lepiej ale jednak papier na zastępstwo ustawia mnie gorzej niż myślałam [emoji22] oby tylko kryzys jesienią nie dopadł mojego męża w pracy bo nie wiem jak to będzie.

U was też szpitale zakazują nadal porodów rodzinnych? Nasz ma wstrzymane do odwołania i kto to wie co będzie... Ech, poród...

U nas z tego co wiem w większości szpitali jest już możliwość porodów rodzinnych, ale np. nadal nie ma odwiedzin później. Jest jednak jeszcze sporo czasu, więc może coś się zmieni :)
 
Dzziewczyny dajcie chociaz nadzieje, jak to bylo u Was?
ostatnia miesiaczka 01.07, owulacja według kalendarczyka 17.07... bete robilam w sobote 25.07 bo mialam badania i nie moglam sie powstrzymac.. wyszla 0,2 czyli ujemna. Miessiaczke mam dostac w najblizszy piatek czyli za 4 dni.
Czy jest szansa na ciaze? Moze bete zrobiona za wczesnie bo 8 dni po owulacji?
 
Dzziewczyny dajcie chociaz nadzieje, jak to bylo u Was?
ostatnia miesiaczka 01.07, owulacja według kalendarczyka 17.07... bete robilam w sobote 25.07 bo mialam badania i nie moglam sie powstrzymac.. wyszla 0,2 czyli ujemna. Miessiaczke mam dostac w najblizszy piatek czyli za 4 dni.
Czy jest szansa na ciaze? Moze bete zrobiona za wczesnie bo 8 dni po owulacji?
U mnie w dej ciązy wszystko opóźniało się o tydzień- dwa. W tym przypadku te tak było. Byłam na wizycie u gina 16 lipca i była totalna cisza. tydzień później 22 lipca na teście 2 kreski. Spokojnie, test ciążowy i bete najlepiej wykonać w dniu spodziewanej miesiączki jeśli nie przyjdzie. Trzymam kciuki, że wszystko się uda:)
 
reklama
Dziewczyny a jak Wasze brzuszki? 😁 U mnie jutro 9tc i jak założę coś obcisłego to już taki brzuchal widać 🙈 nie wiem czy się śmiać czy płakać 😂 zazwyczaj najbardziej widać wieczorem bo rano tak średnio 😂 ale najbliżsi się że mnie śmieją ze to początek żebym nie przesadzała ze juz mam brzuszek ciążowy no ale teraz nie wciągnę brzucha 😂 Pamiętam w pierwszej ciąży brzuszek pokazał się ok 4 miesiąca i to z dnia na dzień 😁 Położyłam się spać bez w stała z 🙈
U mnie mały brzuszek był nawet bez ciąży :) Generalnie póki co nic się nie zmieniło, nadal wbijam w ulubione dżiny, dobrze, że latem można nosić sukienki. Najgorsza będzie zima gdzie brzuszek będzie większy i te zimowe kurtki. 🙈
 
Do góry