reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Ja tak miałam i usłyszałam serduszko. Nie panikuj proszę bo to niczemu dobremu nie służy :)
Wróciłam od mojego ginekologa przyjął mnie bez kolejki , jest już zarodek i echo serduszka ❤️ Według niego wszystko ok , zero krwiaków . Tak może być na początku ciąży ( spanikowałam , a dobiła mnie jeszcze ta beta ) powiedział ze beta mam się absolutnie już nie sugerować i jej nawet nie robić bo to nie jest diagnostyczne na tym etapie . Ale się cieszę ❤️
 
Mnie generalnie odrzuca od kawychc przed ciążą uwielbiałam ja i ze względu na bardzo bardzo niskie ciśnienie potrafiłam wypić nawet 5-6 kaw dziennie. Teraz jak jestem padnieta, muszę się mega zmusić, żeby ją wypić. Poprostu mnie odrzuca na samą myśl.
Mi znowu strasznie śmierdzi i jak się napije to wc.🤢
 
U mnie w dej ciązy wszystko opóźniało się o tydzień- dwa. W tym przypadku te tak było. Byłam na wizycie u gina 16 lipca i była totalna cisza. tydzień później 22 lipca na teście 2 kreski. Spokojnie, test ciążowy i bete najlepiej wykonać w dniu spodziewanej miesiączki jeśli nie przyjdzie. Trzymam kciuki, że wszystko się uda:)

Dziękuje. Potrzebuje takich słow :)
 
Wróciłam od mojego ginekologa przyjął mnie bez kolejki , jest już zarodek i echo serduszka ❤️ Według niego wszystko ok , zero krwiaków . Tak może być na początku ciąży ( spanikowałam , a dobiła mnie jeszcze ta beta ) powiedział ze beta mam się absolutnie już nie sugerować i jej nawet nie robić bo to nie jest diagnostyczne na tym etapie . Ale się cieszę ❤️
Dobrze że cię uspokoił 😊Nie martw się już i rośnijcie zdrowo 😁
 
Wróciłam od mojego ginekologa przyjął mnie bez kolejki , jest już zarodek i echo serduszka ❤ Według niego wszystko ok , zero krwiaków . Tak może być na początku ciąży ( spanikowałam , a dobiła mnie jeszcze ta beta ) powiedział ze beta mam się absolutnie już nie sugerować i jej nawet nie robić bo to nie jest diagnostyczne na tym etapie . Ale się cieszę ❤
Ha! Mówiłam 😎 super 🥰 Ja tez reaguje tak jak Ty, same się niepotrzebnie nakręcamy... mąż powiedział ze odetnie mi internet jak tak będę czytać o wszystkim ;)
 
Wróciłam od mojego ginekologa przyjął mnie bez kolejki , jest już zarodek i echo serduszka ❤ Według niego wszystko ok , zero krwiaków . Tak może być na początku ciąży ( spanikowałam , a dobiła mnie jeszcze ta beta ) powiedział ze beta mam się absolutnie już nie sugerować i jej nawet nie robić bo to nie jest diagnostyczne na tym etapie . Ale się cieszę ❤
Radość ogromna!!!! Prawdopodobnie jakieś nitki czerwonego śluzu się pojawiły gdyż w tym terminie miałaś dostać@. Ja tak miałam w poprzednich ciążach aż do 4 mca! Zawsze miałam stracha wiec wiem co przeżywałaś!
Ja mam wizytę dopiero w czwartek, jestem ciekawa co zobacze na usg gdyż u mnie to dopiero 5+3tc.
 
Mąż tez powtarza żeby nie czytać w internecie ale to czasami jest silniejsze ode mnie niestety. I mimo że w piątek słyszałam serduszko a pani ginekolog powiedziała że nie muszę mieć cały czas objawów to jednak cały czas jakiś niewielki ale stres . Mimo, że wiem że nie powinno się nic stać jak jest tak dobrze 🙂
Oj tak czytanie tylko denerwuje 🤷Ale jak się ma chwilkę czasu to nieważne 🤦
 
reklama
Do góry