reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

Tak do Polikliniki, tam rodziłam 2 pierwsze córy i tam miałam zabieg jak poroniłam.
Najważniejsze, że wszystko jest teraz dobrze ☺️ Pewnie liczysz na synka? Ja mam z kolei dwóch chłopaków, więc liczę na córeczkę 😁
Chodzę do lux medu więc sprzęt bardzo średni, a nawet niektóre aparaty USG kiepskie bo stare. Dzisiaj 5+5 babeczka widziała tylko pęcherzyk i ciałko
 
reklama
Najważniejsze, że wszystko jest teraz dobrze ☺ Pewnie liczysz na synka? Ja mam z kolei dwóch chłopaków, więc liczę na córeczkę 😁
Chodzę do lux medu więc sprzęt bardzo średni, a nawet niektóre aparaty USG kiepskie bo stare. Dzisiaj 5+5 babeczka widziała tylko pęcherzyk i ciałko
U mnie było bardzo dobrze widać ;) ale oni muszą dbać o sprzęt, bez sprzętu i fachowców by się nie utrzymali. A Ty skąd jesteś? ;)
Pewnie synuś by teraz był wymarzony, wg chińskiego kalendarza chłopak, a jak będzie się okaże, najważniejsze by było zdrowe, płeć ma drugorzędne znaczenie.
 
Hej dziewczyny jestem po wizycie termin niby na 2 marca ale co z tego jak od pani doktor usłyszałam że pęcherzyk jest ale bardzo mały wręcz mały jak pieprz i nie wie co z niego bedzie😔 mam zrobić betę dwa razy i resztę wyników i 20 lipca na kolejną wizytę. Jestem załamana bo już skończony 6 tydzień a tu nic powinno być już coś widać w poprzednich ciążach już na tym etapie było serduszko widać. Chyba nie mam co robić sobie nadziei 😭
 
Hej dziewczyny jestem po wizycie termin niby na 2 marca ale co z tego jak od pani doktor usłyszałam że pęcherzyk jest ale bardzo mały wręcz mały jak pieprz i nie wie co z niego bedzie😔 mam zrobić betę dwa razy i resztę wyników i 20 lipca na kolejną wizytę. Jestem załamana bo już skończony 6 tydzień a tu nic powinno być już coś widać w poprzednich ciążach już na tym etapie było serduszko widać. Chyba nie mam co robić sobie nadziei 😭
A może ciąża jest poprostu młodsza?
 
Raczej to nie możliwe współżyliśmy tylko raz w czerwcu dokładnie pamiętam 6 i to było przed owulacją. Nie było czasu w czerwcu... I też szokiem był dla mnie pozytywny test. Może sprzęt ma słaby na razie się łudzę nie chodziłam do tej lekarki z poprzednimi ciążami a musiałam teraz zmienić bo moja pani doktor nie przyjmuje.
 
Witajcie :) Jeszcze rok temu pisalam tu o poronieniu. Dziś, w dniu mczki , po południu ot tak zrobiłam sobie test. Staramy się, ale ostatnio jakoś na spontanie . Test dwie kreski. Poleciałam na bete 1018... na razie staram się podchodzić do tego na spokojnie. Ale.... same wiecie jak to jest.... jeśli byłoby wszystko dobrze - grono Marcowe, witajcie :)
 
Hej dziewczyny jestem po wizycie termin niby na 2 marca ale co z tego jak od pani doktor usłyszałam że pęcherzyk jest ale bardzo mały wręcz mały jak pieprz i nie wie co z niego bedzie😔 mam zrobić betę dwa razy i resztę wyników i 20 lipca na kolejną wizytę. Jestem załamana bo już skończony 6 tydzień a tu nic powinno być już coś widać w poprzednich ciążach już na tym etapie było serduszko widać. Chyba nie mam co robić sobie nadziei 😭
Nie stresuj się na zapas. Ja w pierwszej ciąży co dwa tygodnie chodziłam bo pęcherzem mały i też mówili nie wiadomo co z tego będzie. A teraz mam synka i chłop jak dab. Ma swój czas wszystko. Będzie dobrze kochana
 
Witajcie :) Jeszcze rok temu pisalam tu o poronieniu. Dziś, w dniu mczki , po południu ot tak zrobiłam sobie test. Staramy się, ale ostatnio jakoś na spontanie . Test dwie kreski. Poleciałam na bete 1018... na razie staram się podchodzić do tego na spokojnie. Ale.... same wiecie jak to jest.... jeśli byłoby wszystko dobrze - grono Marcowe, witajcie :)
O kurcze pokaźny wynik :) gratuluje 😘 ja tez po poronieniu i również pełna obaw mam nadzieje ze tym razem będzie pięknie 🥰
 
reklama
Dziewczyny, które jesteście na podtrzymaniu mam pytanie. Czy Wasi lekarze mówili coś o współżycie w pierwszym trymestrze ? Mój gin w pierwszej ciąży zakazał nam do 3 miesiąca.
 
Do góry