reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

Witam dziewczyny , gratulacje wszystkim 😍 ja dziś w pierwsze urodzinki mojej córeczki zrobiłam test i wyszedł pozytywny 😁 bardzo chcieliśmy mała różnice wieku wiec jesteśmy bardzo szczęśliwi :) oby teraz wszystko było dobrze a termin wychodzi mi na 16 Marca :)
 
reklama
Witam dziewczyny , gratulacje wszystkim 😍 ja dziś w pierwsze urodzinki mojej córeczki zrobiłam test i wyszedł pozytywny 😁 bardzo chcieliśmy mała różnice wieku wiec jesteśmy bardzo szczęśliwi :) oby teraz wszystko było dobrze a termin wychodzi mi na 16 Marca :)
Gratulacje ❤️❤️
Mi na 18 marca wiec bedziemy moze nawet w tym samym dniu rodzic 😂😂
 
Dziewczyny, które jesteście na podtrzymaniu mam pytanie. Czy Wasi lekarze mówili coś o współżycie w pierwszym trymestrze ? Mój gin w pierwszej ciąży zakazał nam do 3 miesiąca.
W poprzedniej ciazy lekarz mi wlasnie zabronil do 12 tc, bylam na duphastonie. No ale to bardziej tak z profilaktyki bo stwierdzil ze widzial juz poronienia we wczesniej ciazy po stosunkach :O
 
Witam dziewczyny 😃 ale się dzisiaj rozpisalyscie musiałam nadrobić heh udało się. Ja tak sobie myślę czy to że mną jest coś nie tak czy poprostu hormony. Ale wszystko mnie nerwuje i wszytsko mi przeszkadza.wy też tak macie??? A co do apetytu to jeść nic nie umie bo wszytsko mi smierdzi jedynie słodkie wcinam na potęgę 😂🤣 pozdrawiam i życzę miłego popołudnia/wieczorku kto co woli 🤪
Możemy sobie podać ręce mnie też na potęgę wszystko denerwuje i jedzenie jest okropnie okropne 🤣🙈
 
Witajcie :) Jeszcze rok temu pisalam tu o poronieniu. Dziś, w dniu mczki , po południu ot tak zrobiłam sobie test. Staramy się, ale ostatnio jakoś na spontanie . Test dwie kreski. Poleciałam na bete 1018... na razie staram się podchodzić do tego na spokojnie. Ale.... same wiecie jak to jest.... jeśli byłoby wszystko dobrze - grono Marcowe, witajcie :)
Jej, dajesz nadzieję gratuluję
 
Hej dziewczyny jestem po wizycie termin niby na 2 marca ale co z tego jak od pani doktor usłyszałam że pęcherzyk jest ale bardzo mały wręcz mały jak pieprz i nie wie co z niego bedzie😔 mam zrobić betę dwa razy i resztę wyników i 20 lipca na kolejną wizytę. Jestem załamana bo już skończony 6 tydzień a tu nic powinno być już coś widać w poprzednich ciążach już na tym etapie było serduszko widać. Chyba nie mam co robić sobie nadziei 😭
Kochana trzymamy kciuki....
 
Witam dziewczyny , gratulacje wszystkim 😍 ja dziś w pierwsze urodzinki mojej córeczki zrobiłam test i wyszedł pozytywny 😁 bardzo chcieliśmy mała różnice wieku wiec jesteśmy bardzo szczęśliwi :) oby teraz wszystko było dobrze a termin wychodzi mi na 16 Marca :)

A my się już spotkałyśmy :-) :)

Gratulacje!
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny jestem po wizycie termin niby na 2 marca ale co z tego jak od pani doktor usłyszałam że pęcherzyk jest ale bardzo mały wręcz mały jak pieprz i nie wie co z niego bedzie😔 mam zrobić betę dwa razy i resztę wyników i 20 lipca na kolejną wizytę. Jestem załamana bo już skończony 6 tydzień a tu nic powinno być już coś widać w poprzednich ciążach już na tym etapie było serduszko widać. Chyba nie mam co robić sobie nadziei 😭

Nie wygląda to najlepiej. :-( :(
Niemniej jednak trzymam kciuki, żeby było dobrze, tak jak dziewczyny piszą. :tak:
 
A ja znowu w szoku i zła, zero boli, zero skurczy, rano wstał i upławy brązowe z krwią ehh. Już sama nie wiem co myśleć. Może to od nadżerki która mam od kilku lat? Nic mnie nie boli, narazie brak skrzepów. Nie ciągam nic ciężkiego. Przecież nie będę latać codziennie do lekarza. Czy któraś z Waszych znajomych albo Wy same miałyście coś takiego na początku ciąży? Okres miałam 26.05, kolejny miał byc 23.06 i 21.07. więc to nie jest czas planowanej miesiączki. Ehhh. Czuje niby wewnętrzny spokój ale to może być zgubne. Biorę duphaston jak zalecił lekarz, odpoczywalam cały wieczór wczoraj. Lekarz wczoraj mówił że on nie widzi żadnego źródła krwawienia i że wszystko ok.
 
reklama
A ja znowu w szoku i zła, zero boli, zero skurczy, rano wstał i upławy brązowe z krwią ehh. Już sama nie wiem co myśleć. Może to od nadżerki która mam od kilku lat? Nic mnie nie boli, narazie brak skrzepów. Nie ciągam nic ciężkiego. Przecież nie będę latać codziennie do lekarza. Czy któraś z Waszych znajomych albo Wy same miałyście coś takiego na początku ciąży? Okres miałam 26.05, kolejny miał byc 23.06 i 21.07. więc to nie jest czas planowanej miesiączki. Ehhh. Czuje niby wewnętrzny spokój ale to może być zgubne. Biorę duphaston jak zalecił lekarz, odpoczywalam cały wieczór wczoraj. Lekarz wczoraj mówił że on nie widzi żadnego źródła krwawienia i że wszystko ok.
Ja miałam tak z synem miałam duphaston luteine a teraz mam 18 miesięcznego synka. Trzymam kciuki żeby był dobrze 🤞🤞
 
Do góry