reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

Witam dziewczyny. Byłam dziś na pierwszej wizycie in mam swoją kropeczke 5 tydzień kolejna wizyta za 3 tyg. Pozdrawiam IMG_20200701_111640.jpg
IMG_20200701_111640.jpg
IMG_20200701_111640.jpg
 
reklama
Ja miesiąc temu zrobiłam pierwsze testy 10 dni po spodziewanej @ i wtedy betę miałam 48 i Pani ginekolog powiedziała że już wtedy była za niska. Dwa dni później dostałam @
Ja robiłam betę 10 dni po owulacji, w 25 dc i było 5,1 za 2 dni 37,2 więc ładnie rosło, brałam duphaston dalej i czekałam na wizytę. Objawów miałam coraz więcej, miałam nadzieję że będzie wszystko ok. Dziś jest drugi dzień, jak objawy ciążowe się skończyły... ani zgagi, nie jest mi słabo, piersi już nic a nic nie bolą. Dobrze że zrobiłam te testy, dziś brzuch boli mnie bardziej niż ostatnio, nawet zaczynam plamić ale chociaż wiem na czym stoję..
Tak że trzymam za Was i za wasze kropeczki mocno kciuki ;** Może kwiecień będzie mój:)
 
Ostatnia edycja:
Ja robiłam betę 10 dni po owulacji, w 25 dc i było 5,1 za 2 dni 37,2 więc ładnie rosło, brałam duphaston dalej i czekałam na wizytę. Objawów miałam coraz więcej, miałam nadzieję że będzie wszystko ok. Dziś jest drugi dzień, jak objawy ciążowe się skończyły... ani zgagi, nie jest mi słabo, piersi już nic a nic nie bolą. Dobrze że zrobiłam te testy, dziś brzuch boli mnie bardziej niż ostatnio, nawet zaczynam plamić ale chociaż wiem na czym stoję..
Tak że trzymam za Was i za wasze kropeczki mocno kciuki ;** Może kwiecień będzie mój:)

Trzymam mocno kciuki za kwiecień. :yes:
Trzymaj się dzielnie. :happy2:
Powodzenia.
 
reklama
Do góry