reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

Pewnie że tak ;) u mnie bardzo wcześnie były w poprzednich ciążach, albo mega odrzucało mnie od mięsa. Tak jak w poprzednich ciążach szybko pojawiły się mdlosci, to teraz narazie nic
Ja pamiętam w 1 ciąży (niestety poronionej)
Miałam mega mdłości dlatego teraz się chce przygotować bo zapewne zaraz się zaczną ale za to zachcianek nie miałam.
 
reklama
Cześć dziewczyny :) moja ostatnia @ 26.05 :) wizyta u ginekologa 8.06 i duży pęcherzyk w jajniku :) 24.06 planowana następną @ ale 23.06 zobaczyłam dosłownie 3 krople krwi... Więc byłam pewna że się nie udało :( 25.06 wykonałam test :) I zobaczyłam 2 upragnione kreseczki 😍 wizytę mam 3.07 ale zastanawiam się czy to nie za wcześnie? 🤔
W ciąży z córcia pierwsza wizytę miałam w 5+3tc i było już widać serduszko ❤️
 
Przepraszam za błędy dopiero teraz widzę jak mi słownik w telefonie namieszal. Któraś z was miała bóle brzucha pare dni po owu i wyszla z tego ciąża?


Ja 8.06 pęcherzyk na jajniku więc owulacja na dniach a 11.06 potworny ból na dole brzucha... Od 15.06 bóle sutków(nie piersi) 😁 23.06 plamienie a 25.06 pozytywny test z konkretną kreska 😁
 
Ja 8.06 pęcherzyk na jajniku więc owulacja na dniach a 11.06 potworny ból na dole brzucha... Od 15.06 bóle sutków(nie piersi) 😁 23.06 plamienie a 25.06 pozytywny test z konkretną kreska 😁
Super gratulacje.
Ja nie wiem czy coś z tego u mnie będzie co dzien rano mierze temperaturę ladycomp i niby powinna wzrosnąć A jest na poziomie 36.6 36.5 nie wiem już sama brzuch pobolewa ale przynajmniej dziś 19 dc w ostatnim w 18 juz miałam okres zamiast 27 dnia. Ehh zobaczymy
 
Ja pamiętam w 1 ciąży (niestety poronionej)
Miałam mega mdłości dlatego teraz się chce przygotować bo zapewne zaraz się zaczną ale za to zachcianek nie miałam.
Przykro mi, ja niestety również poroniłam 2 lata temu. Straszne przeżycie, ale trzeba iść do przodu. Nasze aniołki czuwają nad nami :)
Witajcie nowe marcoweczki ;)

Wczoraj padlam dużo szybciej niż moje córy 😅 w nocy raz wstałam do toalety, a teraz najchętniej bym wróciła do spania :D spać spać spać.
Postanowiłam teraz bete zrobic we czwartek i druga w sb. Przyrost był więc poczekam te parę dni. W przyszłym tyg może też powtórzę i na 13 może termin u dok.
 
Super gratulacje.
Ja nie wiem czy coś z tego u mnie będzie co dzien rano mierze temperaturę ladycomp i niby powinna wzrosnąć A jest na poziomie 36.6 36.5 nie wiem już sama brzuch pobolewa ale przynajmniej dziś 19 dc w ostatnim w 18 juz miałam okres zamiast 27 dnia. Ehh zobaczymy
Będzie dobrze, u mnie też pobolewal jak na okres, to normalne. ;)
 
Rozumiem że nikt nie ma ? Kurczę boję się że to zwiastun czegoś złego
Przykro mi, ja niestety również poroniłam 2 lata temu. Straszne przeżycie, ale trzeba iść do przodu. Nasze aniołki czuwają nad nami :)
Witajcie nowe marcoweczki ;)

Wczoraj padlam dużo szybciej niż moje córy 😅 w nocy raz wstałam do toalety, a teraz najchętniej bym wróciła do spania :D spać spać spać.
Postanowiłam teraz bete zrobic we czwartek i druga w sb. Przyrost był więc poczekam te parę dni. W przyszłym tyg może też powtórzę i na 13 może termin u dok.


Również poroniłam 2 lata temu 😔 od 1.5 roku staraliśmy się z mężem o rodzeństwo dla córci i w końcu się udało 😍 w ciąży pozamacicznej od początku czułam że coś jest nie tak i czekałam 3 tyg na wizytę... W końcu dostałam silnych bóli i lekkiego plamienia :( Teraz MUSI być dobrze ☺️
 
Również poroniłam 2 lata temu 😔 od 1.5 roku staraliśmy się z mężem o rodzeństwo dla córci i w końcu się udało 😍 w ciąży pozamacicznej od początku czułam że coś jest nie tak i czekałam 3 tyg na wizytę... W końcu dostałam silnych bóli i lekkiego plamienia :( Teraz MUSI być dobrze ☺️
Przykro mi :(

Staram się ez wierzyć że tym razem będzie dobrze. My zaczęliśmy staranka na luzie 2 msc temu :p więc szybko poszło. Zobaczymy co będzie, teraz jestem w pracy i padam na twarz :D ale szczęśliwa, więc tragedii nie ma. A jak u Was dzisiejsze samopoczucie?
 
reklama
Cześć dziewczyny :) moja ostatnia @ 26.05 :) wizyta u ginekologa 8.06 i duży pęcherzyk w jajniku :) 24.06 planowana następną @ ale 23.06 zobaczyłam dosłownie 3 krople krwi... Więc byłam pewna że się nie udało :( 25.06 wykonałam test :) I zobaczyłam 2 upragnione kreseczki 😍 wizytę mam 3.07 ale zastanawiam się czy to nie za wcześnie? 🤔
W ciąży z córcia pierwsza wizytę miałam w 5+3tc i było już widać serduszko ❤

Gratulacje :) ja ostatni okres miałam 25 maja i kolejny powinnam mieć 23 czerwca. Też zobaczyłam dwie kreseczki i wizytę mam 13 lipca, rozpocznie się wtedy 8 tydzień więc już powinno być coś widać. Daj znać po wizycie jak tam :)
 
Do góry