reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Wszystko minęło, narazie jestem w domu. Moja Pani ginekolog kazała mi narazie zostać w domu, jak będzie się coś działo to szybko do szpitala. Brzuch od godziny znowu twardnieje. Jak nie przejdzie to za 20 minut wyjeżdżamy z domu, ale wiem, że to nie minie. Bardzo się boje, że moja kruszynka nie przeżyje
 
Wszystko minęło, narazie jestem w domu. Moja Pani ginekolog kazała mi narazie zostać w domu, jak będzie się coś działo to szybko do szpitala. Brzuch od godziny znowu twardnieje. Jak nie przejdzie to za 20 minut wyjeżdżamy z domu, ale wiem, że to nie minie. Bardzo się boje, że moja kruszynka nie przeżyje
Brałaś no-spe i magnez? Masz w mieście jakiś szpital typowo gdzie ratują wcześniaki? Broń Boże nie chce Cię straszyć ale jak tak to tam się udaj. Trzymam za Was mocno kciuki zobaczysz że malutka tylko stracha napędza.
 
Brałaś no-spe i magnez? Masz w mieście jakiś szpital typowo gdzie ratują wcześniaki? Broń Boże nie chce Cię straszyć ale jak tak to tam się udaj. Trzymam za Was mocno kciuki zobaczysz że malutka tylko stracha napędza.
Akurat ten szpital, który wybrałam ratuje wcześniaki. Tak brałam. Aktualnie jesteśmy w drodze do szpitala. Zobaczymy co się dzieje, może faktycznie malutka chce nas nastraszyć
 
reklama
Do góry