reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ale wiesz co ja też mam nerwy i nie jestem spokojna, ciągle stres, w sumie nie wiem czemu, przez pandemie chyba, nie pracuje przez Koronę bo się boję i całe dnie w domu🙈
W ogóle czasy takie że ani nigdzie wyjść, strach się spotkać z kimś żeby się nie zarazić,
Też mam nerwa, źle sypiam, wszystko inaczej niż normalnie ale wszystko da się znieść byle szczęśliwie urodzić zdrowego dzidzusia.
 
reklama
Ja też z zapaleniami pęcherza masakra🙈myślę że to też to że zima a ja lubię spacery długie z psem a potem pęcherz mój cierpi taki wrażliwy 🙈w ciąży.
Zgaga to codziennie mnie gnębi wieczorami, ale to najmniejszy problem, teraz jeszcze cukrzyca ciążowa w pakiecie 🙉
Do marca już nie tak daleko...
Nerwica to już grubo masz😬
Grubo grubo. Ta nerwica pochodzi z dzieciństwa. Żeby nie mój mąż to raczej bym sobie nie poradziła
 
Wiesz co dziecko daje coś czego nic nie zastąpi💗 ja już mam jedną córeczkę teraz czekam na drugą wymarzona dosłownie.
To moje pierwsze dziecko, już nie mogę się doczekać aż przytulę tego małego szkraba. Staraliśmy się z mężem o nią przez 6 miesięcy. Wiesz jakie to szczęście
 
Mam pytanie, która z was miała problem ze spojeniem łonowym i jak się objawiało? Mnie juz od tygodnia bolały pachwiny a teraz właśnie doszło ból właśnie w łonie. I najgorsze że czuje się jakby ktoś zamontował tam imadło i rozciągał.
 
Mam pytanie, która z was miała problem ze spojeniem łonowym i jak się objawiało? Mnie juz od tygodnia bolały pachwiny a teraz właśnie doszło ból właśnie w łonie. I najgorsze że czuje się jakby ktoś zamontował tam imadło i rozciągał.
Ja miałam problem w 23 tygodniu-bolało naprawdę BARDZO przez jakieś 2-3 tygodnie podczas chodzenia, leżenia, a ubieranie spodni i przeturlanie się w nocy z boku na bok było horrorem. Nie wiedziałam co z tym zrobić, więc ograniczyłam spacery do minimum, leżałam całymi dniami, co spowodowało, że spojenie troszkę odpuściło, ale za to zaczęła boleć calutka miednica 😆 wtedy zaczełam robić ćwiczenia z you tuba na bóle miednicowe i teraz już prawie nic nie boli.
Ostatnio byłam u ortopedy, bo ogółem mam problemy z kręgosłupem od wielu lat i zmierzył mi za pomocą USG szerokość rozejścia. Wyszło 8mm...
 
55683CEA-EEE3-4B26-97D7-BDD974BB9072.png
 
reklama
Do góry