reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

Wczoraj akurat miałam szkolenie u dietetyka przez godzinę gadał.Cukru w ogóle nie używam ,nie słodzę,zero słodyczy ,ostatnio miałam taką ochotę na dżem ale własnej roboty i zjadłam kromkę z nim w nadziei że może będzie ok a tu cukier 170 !i wczoraj dostałam opieprz od diabetolog że w ciąży się nie eksperymentuje ..Jadłam chleb wieloziarnisty trzy razy dziennie odkąd dowiedziałam się o cokrzycy i po tym chlebie mój stolec był w pomarańczowym tluszczu wwe

Jezu współczuję... powiem Ci że ten pęcherz przy tym to pikuś. Tu do końca ciąży musisz się pilnować. Ja bym nie wiedziała co jeść. Więc jestem dla Ciebie pełna podziwu
 
reklama
Wiecie co dobrze chociaż słyszeć że człowiek sam nie jest z tymi dolegliwości🙈
Ja też ciągle coś, pierwszy trymestr rzyganie, mega mdłości, drugi pecherz, grzybica, ciągnienia, kłucia, zgaga codziennie pali wieczorem i zadyszka, ciazko mi się oddycha, w piątek wizyta muszę skontrolować krww czy nie mam anemii skoro tak dysze🙉

Też krew mam kiepską, i się boje ze anemia. Mi za to serducho wali mocno, jakbym kilka kaw wypiła - a nie piję, plus głośno oddycham, aż mąż mi zwraca już uwagę że co tak sapie 😂 się boję jutra
 
A propo cukrzycy u mnie na czczo super ale po godz dramat już nie wiem co jeść..Piekłam dzisiaj ciastka świąteczne i ani jednego nie spróbowałam ,też trzymacie ostro diety czy czasami pozwalacie sobie na drobne ustępstwa 😄
A
Wczoraj akurat miałam szkolenie u dietetyka przez godzinę gadał.Cukru w ogóle nie używam ,nie słodzę,zero słodyczy ,ostatnio miałam taką ochotę na dżem ale własnej roboty i zjadłam kromkę z nim w nadziei że może będzie ok a tu cukier 170 !i wczoraj dostałam opieprz od diabetolog że w ciąży się nie eksperymentuje ..Jadłam chleb wieloziarnisty trzy razy dziennie odkąd dowiedziałam się o cokrzycy i po tym chlebie mój stolec był w pomarańczowym tluszczu wwe
Właśnie jestem ciekawa co mi powie bo mój cukier przed ciążą był ok ale wiadomo noramy w ciąży niższe 😉
 
reklama
Do góry