reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

A ja mam 33 i to moja 4 ciąża, tyle że ostatnia dzidzie urodziłam w 23 tygodniu - za wcześniej 😔. Miałam zakażanie i kiepskiego lekarza, teraz będę świrować i co chwilę na badania biegać.
 
reklama
Tez wczesniej nie zwracalam uwagi dopoki mi homocysteina wysoka nie wyszla i zaleceniem bylo zbic wlasnie kwasem foliowym, ten zwykly nie pomagal wrecz podnosil sie wynik po nim, natomiast ten mi przypasowal dlatego go caly czas biore 😁 ktoras z was miala problem z homocysteiną lub ma mutację genu PAI 1? A moze ktos bierze zastrzyki z heparyny?
ja mam mutację w genie protrombiny i biorę zastrzyki od owulacji (już tydzień), jeszcze tydzień i się okaze, czy mam kontynuować czy próbować na nowo...

Poprzednią ciąże poroniłam rok temu, dlatego teraz mam brać heparynę od owulacji a nie od testu
 
ja mam mutację w genie protrombiny i biorę zastrzyki od owulacji (już tydzień), jeszcze tydzień i się okaze, czy mam kontynuować czy próbować na nowo...

Poprzednią ciąże poroniłam rok temu, dlatego teraz mam brać heparynę od owulacji a nie od testu
Tez slyszalam ze od owulacji niektore kobitki maja zalecenie, mi genetyk zalecila od pozytywnego testu... Aby sie modle czy to nie zapozno...
 
reklama
Do góry