reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dziewczyny jestem po badaniu, akurat był mój lekarz prowadzący na oddziale i mi wszystko wyjaśnił. Jest krwiak jakiś ale przy samym ujściu i niby nie zagraża, ale kosmówka jest nisko, też przy ujściu i jeśli się nie podniesie to będzie łożysko przodujace... Kompletny zakaz robienia czegokolwiek, leżenie plackiem i że takie krwawienie może się powtórzyć kilka razy.
Stąd ta przyczyna grunt że Tobie i dziecku nic się nie stało 😍 teraz chuchaj dmuchaj odpoczywaj i wszystko się unormuje zobaczysz 😉
 
reklama
Dziewczyny jestem po badaniu, akurat był mój lekarz prowadzący na oddziale i mi wszystko wyjaśnił. Jest krwiak jakiś ale przy samym ujściu i niby nie zagraża, ale kosmówka jest nisko, też przy ujściu i jeśli się nie podniesie to będzie łożysko przodujace... Kompletny zakaz robienia czegokolwiek, leżenie plackiem i że takie krwawienie może się powtórzyć kilka razy.
Ojej ale najważniejsze że z dzidzią wszystko dobrze ♥. Zdrówka kochana 😘
 
A jest tutaj ktoś z poważna wada kręgosłupa ? Ja będę musiała iść do ortopedy o takie zaświadczenie ze nie będę prawdopodobnie mogła mieć znieczulenia w kręgosłup podczas porodu
Kochana jakie znieczulenie? 😊 W obu porodach sn nawet nie miałam proponowanego znieczulenia w Lubartowie rodziłam ekipa świetna na traku i na oddziale ale znieczuleń nie dają ☹️ chociaż mam zwyrodnienie kręgów kręgosłupa to i tak bóle z kręgosłupa miałam ból okropny ale da się wytrzymać 😉
 
Cześć dziewczyny.
Może wy mi pomożecie dojść do tego co to może być.
Od paru dni mam mrowienie, pieczenie w udach jak się przekrecam na drugą stronę na łóżku to tak się zaczyna tak nie mam żadnego mrowienia czy pieczenia. Dziś zauważyłam aby że w łydce jak złapał mnie bol i nie mogłam chodzić, musiałam siąść chwilę i dopiero przeszło.
Nigdy takich boli nie miałam. Czytałam trochę na Internecie że może być to rwa kulszowa. Ale nie wiem czy nie iść do lekarza z tym... Wizytę u swojego gina mam dopiero za 2tyg..
W grudniu miałam rwę kulszową i byłam wtedy w ciąży na początku która niestety straciłam. Brałam tylko paracetamol na bol, który i tak nic nie dawał. Mnie bardzo bolało biodro, udo aż do kostek szło. Nie mogłam wstać z łóżka, położyć się. Nie pamietam jak się to u mnie zaczynało ale jak chwyciło to pare dni wyjęte z życia a bolało pare tygodni.

U mnie połówkowe będzie wypadać 20t6d.

@Kasia.92 to leż ile tylko możesz!!
 
Dzięki za kciuki pomogły 😃
Wszystko jest ok kość nosową widoczna przezierności karkowa w normie nadal nie wiem czy dziewczynka czy chłopiec ponoć nie było widać 🤔 Nie mam nawet zdjęcia 😭 serduszko 167 przyjemny dźwięk 🎶 dla uszu .
Za tydzień będę miała wyniki niestety musiałam zrobić test pappa
 
Pociesza mnie to, co piszesz, bo ja też mam bardzo niskie białko (jeszcze przed przeliczeniem na MoM) i bardzo mnie to stresuje, a prenatalne dopiero za tydzień. Dziś mam zwykłą wizytę u mojej gin i liczę, że mnie uspokoi
Moj lekarz powiedział, że to wszystko wylicza program na podstawie algorytmu i liczy się wiele czynników, w moim przypadku powiedział, że waga jest istotna. Nie jestem szczupła, a podobno osoby grubsze często mają niskie białko Pappa. Od razu mówię, że mój lekarz ma ten certyfikat cały i dość duże doświadczenie.
 
reklama
Dzięki za kciuki pomogły 😃
Wszystko jest ok kość nosową widoczna przezierności karkowa w normie nadal nie wiem czy dziewczynka czy chłopiec ponoć nie było widać 🤔 Nie mam nawet zdjęcia 😭 serduszko 167 przyjemny dźwięk 🎶 dla uszu .
Za tydzień będę miała wyniki niestety musiałam zrobić test pappa
Najważniejsze ze wszystko w porządku. A jaka płeć dowiesz się następnym razem 😊😊😊
Szkoda ze zdjęcia nie masz. Ja to pilnuje za każdym razem żeby nie zapomnieć. To to nie takie ważne!
 
Do góry