reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ale to jest takie pobolewanie czy takie jakby skurczowe bóle?

Skurczowe nie, bardziej kłucie w lewym boku, i takie poczucie obrzmienia brzucha że jakkolwiek się nie położę to go czuję. Nospe biorę na wszelki w bo ja już potem głupieje od czego to jest. A gdyby to miało być skurczowe to jest szansa że te skurcze powstrzyma
 
reklama
Cześć dziewczyny!
U mnie i z miesiączki i z USG 1 marca. Tak się wstrzeliło :D Zobaczymy czy z biegiem czasu coś się zmieni...

Od samego początku mi 'niewygodnie' w dole brzucha, ale teraz to już się rozkręca w ciągnięcie i kłucie i nie daj Bóg gwałtownie się ruszyć 😅
 
Ja czuję się tragicznie, już drugi dzień wymiotuję nawet po wodzie... Nie boli mnie nawet ani brzuch ani żołądek, tylko głowa. Mam nadzieję, że szybko minie i wszystko będzie ok
 
reklama
Do góry