reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Jestem jedynakiem i fajnie, że Twoje dziecko nie będzie :) ja dziś też wymiotuję... :((((
Sama mam 4 rodzeństwa. Ale kiedyś tak bylo😊 początkowo chciałam żeby było tylko jedno dziecko. I miałam powiedziane ze marne szanse by się drugie pojawiło. Szybciej menopauza przyjdzie. Jednak zaliczona wpadka i będzie rodzeństwo😉sama się zastanawiam jak sobie dam radę. Jakoś się ogarne🤷‍♀️
 
reklama
Ale nic się nie dzieje spokojnie 😂 ja tylko pisałam że skoro tak szybko brzuszek się pokazał będę wyglądała jak słoniątko więc może dlatego Ci się skojarzyło 😂😂
Nie, nie pamietam słowa „mam lekką nadwagę”. Haha. Teraz chyba kojarze ale nie chce znów gafy strzelić 🙄🙈

ja mam 3kg na plusie. Ale ja jeszcze do weekendu naprawdę dużo jadłam 🤦‍♀️ Chyba głod nikotynowy zastępowałam jedzeniem. Teraz już na szczęście trochę mniej. W pierwszej ciąży do 20 tyg przytyłam 20 kg a kolejne 20 tygodni 9kg. Do dzisiaj żałuje ze odkąd dowiedziałam się ze jestem
W ciąży tak żarłam.
 
Nie, nie pamietam słowa „mam lekką nadwagę”. Haha. Teraz chyba kojarze ale nie chce znów gafy strzelić 🙄🙈

ja mam 3kg na plusie. Ale ja jeszcze do weekendu naprawdę dużo jadłam 🤦‍♀️ Chyba głod nikotynowy zastępowałam jedzeniem. Teraz już na szczęście trochę mniej. W pierwszej ciąży do 20 tyg przytyłam 20 kg a kolejne 20 tygodni 9kg. Do dzisiaj żałuje ze odkąd dowiedziałam się ze jestem
W ciąży tak żarłam.
Ja miałam w pierwszej stopniowo a w drugiej długo 5kg a 0ozniej 22 i było później ciężko wrócić do jakiej kolwiek normalnej wagi ale bez diet i ćwiczeń spadło przy mojej dwójkę do 57kg a tera 9d nowa jedziemy w górę 😂😂🤦‍♀️
 
Ja miałam w pierwszej stopniowo a w drugiej długo 5kg a 0ozniej 22 i było później ciężko wrócić do jakiej kolwiek normalnej wagi ale bez diet i ćwiczeń spadło przy mojej dwójkę do 57kg a tera 9d nowa jedziemy w górę 😂😂🤦‍♀️
Mi po pierwszej ciąży waga leciała w dół 9 miesięcy, jak syn miał 9 miesięcy to ważyłam dokładnie tyle samo co przed ciąża. Ale...jakoś później pare kg przytyłam i z tymi paroma kg zaczęłam drugą ciąże ☺ Po drugiej ciąży gdy mały miał 1,5 miesiąca ważyłam 2 kg mniej niż przed ciąża. Szybko poszło w przeciwieństwie do pierwszej. I tak się waga w sumie trzymała do teraz. No jakiś kg czy dwa przytyłam w tym roku ale tragedii nie było. Tragedia się dopiero zaczyna 🙈🙈🙈
 
Mi po pierwszej ciąży waga leciała w dół 9 miesięcy, jak syn miał 9 miesięcy to ważyłam dokładnie tyle samo co przed ciąża. Ale...jakoś później pare kg przytyłam i tymi paroma kg zaczęłam drugą ciąże ☺ Po drugiej ciąży gdy mały miał 1,5 miesiąca ważyłam 2 kg mniej niż przed ciąża. Szybko poszło w przeciwieństwie do pierwszej. I tak się waga w sumie trzymała do teraz. No jakiś kg czy dwa przytyłam w tym roku ale tragedii nie było. Tragedia się dopiero zaczyna 🙈🙈🙈
Czyli jednym słowem wszystko przed nami 🙈🙈 z tym że z wiekiem coraz gorzej będzie zrzucić te dodatkowe kilogramy. 😂
 
reklama
Do góry