reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

@Marvelka89 trzymam kciuki, nie stresuj się ;)
Wiem łatwo napisać, ja jutro ale już się denerwuje i zle przeczucia mam🙁 masakra. Sama sobie mówię „limit nieszczęść wyczerpany. Będzie dobrze” a i tak nerwy są jak nie wiem co.
dzieci wiedza i się cieszą wiec jak nie daj Boże coś By się stało to nie wiem jakby to było. Wcześniej nic nie wiedzieli i ryczalam po katach przed nimi. A teraz? Kurde musi być dobrze! Zwariuje do jutra.
U mnie tez wlasnie widza dzieci. Syn to wogóle stwierdził że go ten temat nie interesuje 😅😅 no a corka starsza to i sie cieszy ale juz jej powiedzialam ze dzis sie okaze czy Andżej dalej tam jest 🤦‍♀️ żeby w razie co wybrnąć jakoś. Ale z drugiej strony ja mdlosci mam caly czas i czuje ogólnie że jest książkowo no ale i stres dalej jest jeszcze 4 godziny chyba sie położę zeby szybciej zlecialo 🥴
Za wszystkie tez trzymam kciuki ✊✊✊✊
 
reklama
Hej, ja też wczoraj miałam usg i pobieranie krwi pod kątem testu PAPP-A. Dziś mam jedynie "suche" wyniki krwi i oczywiście świruje, bo nie mam wyniku, jak sugerowane w moim tygodniu 😖 na usg lekarz powiedział, że wszystko w porządku, mamy kość nosową i prawidłową przezierność. Ale kurcze zestresowały mnie te wyniki 🥺😩 oby opis był jak najszybciej 🙏
Ja sie zastanawiam czy dalej je robic 🤦‍♀️ jak czytam to u kazdej jakies odbicia od normy sa... I po co tak sie stresowac a mysle ze to i tak nic nie zmieni 🤭 jak sie lekarz uprze to zrobie jak nie to odpuszczę...
 
Hej, ja też wczoraj miałam usg i pobieranie krwi pod kątem testu PAPP-A. Dziś mam jedynie "suche" wyniki krwi i oczywiście świruje, bo nie mam wyniku, jak sugerowane w moim tygodniu 😖 na usg lekarz powiedział, że wszystko w porządku, mamy kość nosową i prawidłową przezierność. Ale kurcze zestresowały mnie te wyniki 🥺😩 oby opis był jak najszybciej 🙏
Kompletnie tego nie czytaj. Jak dostaniesz interpretacje wyniku to będziesz miała czarno na białym co i jak. Daj znać :)
 
Kompletnie tego nie czytaj. Jak dostaniesz interpretacje wyniku to będziesz miała czarno na białym co i jak. Daj znać :)
Dobrze dziękuję bardzo 😘
Nie ma co się nakręcać, wiem, ale to jest mimowolne 😒
P.s. maluch dostał czkawki i widziałam to na monitorze 😅 niesamowita sprawa 🥰 płeć nieznana, bo się wstydzioch odwrócił plecami do nas 😅
 
Dobrze dziękuję bardzo 😘
Nie ma co się nakręcać, wiem, ale to jest mimowolne 😒
P.s. maluch dostał czkawki i widziałam to na monitorze 😅 niesamowita sprawa 🥰 płeć nieznana, bo się wstydzioch odwrócił plecami do nas 😅
Ojaaa ale super. Nam machał :D mam nagranie i tak się przywitał ze wszystkimi ciociami i wujkami :)
 

Załączniki

  • received_1487799851408637.png
    received_1487799851408637.png
    170,7 KB · Wyświetleń: 90
Ja biorę symvital mama u mnie 12+3. Zapomniałam zapytać jakie brać witaminy po I trymestrze.
Ja też je biorę, wcześniej brałam mamma dha premium czy jakoś tak, ale zrezygnowałam z nich że względu na to że nie ma tam żelaza a te mają naprawdę fajny skład i w miarę niska cenę. A tak to do tego jeszcze magnez (zawsze jak macie wybór to wybierajcie lek a nie suplement), i żurawit.
 
Hej, ja też wczoraj miałam usg i pobieranie krwi pod kątem testu PAPP-A. Dziś mam jedynie "suche" wyniki krwi i oczywiście świruje, bo nie mam wyniku, jak sugerowane w moim tygodniu 😖 na usg lekarz powiedział, że wszystko w porządku, mamy kość nosową i prawidłową przezierność. Ale kurcze zestresowały mnie te wyniki 🥺😩 oby opis był jak najszybciej 🙏
Kurcze to można tak szybko mieć wyniki z pappa? Ja robiłam dzisiaj to powiedzieli że najwcześniej pierwsze wyniki dostanę za 2 tyg, i dopiero je przekaze dla lekarza do opracowania..
 
Dziewczyny jak samopoczucie w tym tygodniu? [emoji6] Ustępują powoli objawy pierwszego trymestru?
Ja dziś niesamowicie dobrze się czuje. Jestem 14+2 . Nie wiem czy to zasługa magicznego 2trymestru czy tego że jem regularnie co 3 godziny, ale czuję się jak nowonarodzona. Nawet zaplanowałam na jutro mycie okien [emoji846]

Myślę że cukrzyca ciążowa nie jest najgorszą rzeczą jaka mnie spotkała. Na początku ciężko mi było z tą myślą, ale teraz widzę że chyba wyjdzie mi to na zdrowie. Oby tylko z Dzidzia było wszystko ok. Będę się trzymała zdrowej diety, dla maluszka. Nie sądziłam że coś kiedyś mnie zmusi do regularnego odżywiania, a jednak [emoji846]
 
Ja dziś niesamowicie dobrze się czuje. Jestem 14+2 . Nie wiem czy to zasługa magicznego 2trymestru czy tego że jem regularnie co 3 godziny, ale czuję się jak nowonarodzona. Nawet zaplanowałam na jutro mycie okien [emoji846]

Myślę że cukrzyca ciążowa nie jest najgorszą rzeczą jaka mnie spotkała. Na początku ciężko mi było z tą myślą, ale teraz widzę że chyba wyjdzie mi to na zdrowie. Oby tylko z Dzidzia było wszystko ok. Będę się trzymała zdrowej diety, dla maluszka. Nie sądziłam że coś kiedyś mnie zmusi do regularnego odżywiania, a jednak [emoji846]


Gdyby nie to że syn się tak pochorował i jestem nie wyspana mogłabym też góry przenosić hehe mamy ten sam czas ciążowy i mi w tej ciąży cukier dość się uspokoił.
 
reklama
Do góry