reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Ja jestem codzień was czytam ale starszak rozpoczął przedszkole i normalnie jakis maraton A jak wraca chce mu poświęcić 100% czasu
Mi objawy przeszły dosłownie wszystkie i się martwię bo jeszcze ten krwiak do tego...mój gin na urlopie i myślę czy nie jechać do innego na usg
Ja prawie co tydzień jestem u lekarza mojego lub innego prywatnie, więc napewno bym pojechała
 
[Q
 

Załączniki

  • IMG_20200903_134533.jpeg
    IMG_20200903_134533.jpeg
    41,1 KB · Wyświetleń: 138
Ostatnia edycja:
Gdyby nie to że syn się tak pochorował i jestem nie wyspana mogłabym też góry przenosić hehe mamy ten sam czas ciążowy i mi w tej ciąży cukier dość się uspokoił.
Też masz termin na początek marca? [emoji846]

Ciężko zapamietac wszystkie tp [emoji846] trzeba by było jakąś listę zrobić [emoji16]
 
Moja starsza córka tak strasznie mi chorowała 🤒 potrafiliśmy byc dwa razy w miesiącu u lekarza nie mówiąc ile razy w szpitalu też właśnie mamy usunąć migdała ale korona popsuł plany.

Najgorzej ze mnie tez coś łapie więc i ja będę muskała pogadać z lekarzem zeby mi coś przepisała w razie cz egos.
Moje narazie zdrowe. Starsza w żłobku w tamtym roku zaraziła się ospą i raz miała zapalenie krtani tak to zdrowe obie. Z tym że nam lekarz zawsze kazał chodzić z katarem do żłobka zawsze ten katar sprawdzał i mówił że to od sezonu grzewczego ale jestem ciekawa co teraz będzie jak katar czy coś to będzie siedzenie w domu. Takie warunki sanitarne przecież nie są dobre dla nikogo🤷
 
Dziewczyny, wyniki prenatalnych wyszly dobrze. Niskie ryzyko trisomii. Nie ma śladu w opisie o ciąży na bliźnie czy łożysku wrastającym... Jedynie tylko łożysko na przedniej ścianie nisko. Ale przodujące już nie jest takim problemem. Mam nadzieję, że się przemieści jak ciąża z blizny. 😇


Czy mi się wydaje czy część dziewczyn już nie odzywa się... może przeszły na FB... :eek:
Ja jestem na FB ale nic się tam takiego nie dzieje. Ja np wieczorem sobie czasem przypomnę żeby napisać więc może inne dziewczyny też 😁
 
reklama
Moje narazie zdrowe. Starsza w żłobku w tamtym roku zaraziła się ospą i raz miała zapalenie krtani tak to zdrowe obie. Z tym że nam lekarz zawsze kazał chodzić z katarem do żłobka zawsze ten katar sprawdzał i mówił że to od sezonu grzewczego ale jestem ciekawa co teraz będzie jak katar czy coś to będzie siedzenie w domu. Takie warunki sanitarne przecież nie są dobre dla nikogo🤷
No mój akurat fest się pochowany
Moje narazie zdrowe. Starsza w żłobku w tamtym roku zaraziła się ospą i raz miała zapalenie krtani tak to zdrowe obie. Z tym że nam lekarz zawsze kazał chodzić z katarem do żłobka zawsze ten katar sprawdzał i mówił że to od sezonu grzewczego ale jestem ciekawa co teraz będzie jak katar czy coś to będzie siedzenie w domu. Takie warunki sanitarne przecież nie są dobre dla nikogo🤷
Mój akurat nie tylko katar tylko fest się pochorował więc mam nadzieję że szybko wyjdziemy z tego i że się nie zarazę.
 
Do góry