reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Jak myślicie ile.czasu po zaprzestaniu akcji serduszka organizm może nie wysłać znaku że z ciąża coś nie tak???
Moze sie zdarzyc ze wcale... Ja nie mialam zadnych boli, krwawienia. Nie mialam mdlosci ani zmeczeni ale w sumie od poczatku ciazy tak bylo ze czulam sie super. W 6tc serduszko bilo ale chyba slabo bo lekarz wtedy chcial mnie widziec za tydzien, no i sie okazalo ze juz nie bije. Nie podejrzewalam nic kompletnie bylam w totalnym szoku. I co najlepsze to ciaza sie tak trzymala jeszcze przez tydzien az do zabiegu. Probowalam robic rozne rzeczy zeby cos sie ruszylo bo lekarz kazal czekac i jeszcze kontrolowac i na zabieg. Jak potwierdzilam u drugiwgo lekarza ze sie ciaza zatrzymala to okna mylam, podlogi na kolanach dzwigalam i nic kompletnie nic ciaza bardzo mocno sie trzymala🤦‍♀️
 
reklama
Jak myślicie ile.czasu po zaprzestaniu akcji serduszka organizm może nie wysłać znaku że z ciąża coś nie tak???
U mnie po tygodniu od ustania akcji serca dziecka dostałam plamienia... Ale myślę że tak długo bo leki brałam na podtrzymanie i gdybym je ciągle brała to dalej bym nie miała żadnych oznak... Poza informacja od lekarza że niestety ale... 😭 Tylko nie mów że coś nie tak!!! Żadna kobieta nie powinna przechodzić takiej tragedii...
 
Jak myślicie ile.czasu po zaprzestaniu akcji serduszka organizm może nie wysłać znaku że z ciąża coś nie tak???
Ja dostałam dwa silne skurcze które trwały około minuty ... ( pisałam już o tym na forum ) zaniepokojona w ubiegły czwartek pojechałam do lekarza który stwierdził , ze dziecko się zatrzymało . Tak bez objawów , zero plamien czy krwawień .
zycze Ci dużo wytrwałości i optymizmu ( mimo , ze mi samej go brakowało w tej ciąży i podświadomie czułam ta tragedie ) Ty musisz być dobrej myśli 😘😘
 
Czy was też pobolewa brzuch jakby od pełnych jelit? Mnie czasem boli ale nie czuje tego bólu takiego jak z macicy jakby na okres tylko brzuch ale nie zaladekjak czasem boli przy niestrawnosci jakiejś. Czasem się sama zastanawiam czy dobrze myślę że to od jelit.

Strach jaki nam doskwiera przy pierwszym trymestrze chyba jest nieporównywalny z innym strachem
 
Czy was też pobolewa brzuch jakby od pełnych jelit? Mnie czasem boli ale nie czuje tego bólu takiego jak z macicy jakby na okres tylko brzuch ale nie zaladekjak czasem boli przy niestrawnosci jakiejś. Czasem się sama zastanawiam czy dobrze myślę że to od jelit.

Strach jaki nam doskwiera przy pierwszym trymestrze chyba jest nieporównywalny z innym strachem
mnie boli i ogolnie mi twardniec zaczął jak troche pochodzę :( wiec pewnie tez przedwczesne skurcze beda mimo ze biore ten magnez :( to normalne ze jeszcze brzuch boli ale możesz brać magnez i nospe jak cos. Mnie czasem boli jak ma okres a czasem wlasnie tak jakby od jelit ale boli mnie codziennie
 
mnie boli i ogolnie mi twardniec zaczął jak troche pochodzę :( wiec pewnie tez przedwczesne skurcze beda mimo ze biore ten magnez :( to normalne ze jeszcze brzuch boli ale możesz brać magnez i nospe jak cos. Mnie czasem boli jak ma okres a czasem wlasnie tak jakby od jelit ale boli mnie codziennie
Jak twardnie to masz taki jak kamień? Mój się wydaje inny, nie taki wiotki ale nie jest taki jakbym mięśnie napiela. Jest twardszy ale taki sprezysty. Jeśli chodzi o bóle to nie są aż takie żeby coś brać ale czasem po prostu czuje brzuch i zastanawiam się czy to "normalne" czy mi odbija
 
W tamtym tyg dowiedziałam się o krwiaku i o ile wtedy się oszczędzalam tak w tym tygodniu jest trochę gorzej z tym ale i tak uważam...Ale ciągle się boję że pójdę za tydzień na wizytę i.uslysze :"No przykro mi" i myślę czy jakby się coś stało jak długo bym.o tym nie wiedziala
Kochana też mam krwiaka i na szczęście po 3 tyg jutro mam wizytę też się boję co dalej z nim ale czarnych myśli odganiam ma być i będzie dobrze!
 
reklama
Dziewczyny ja od wczoraj przez tą przepukline jestem załamana, chodzę i płacze. Mój lekarz umówił mnie na poniedziałek do swojej koleżanki, która ma usg 3D i na badanie markerów z krwi (160 zł) Inna lekarka przez tel mówi, nie mam się denerwować bo to fizjologia a jak poprosiła o zdjęcie to zmieniła zdanie. Mówi, to nie jest fizjologiczne, jest duże. Poinformowała mnie, że w takich przypadkach w 15 tyg ciąży robi się amniopunkcja ( badanie wód płodowych) i wtedy niby w 100% wychodzą, jeśli są wady genetyczne.
Wiecie co jak ma być źle to wolę żeby to szybko się skończyło a nie czekanie, brzuch rośnie i może przed 20 tyg dopiero będą wszystkie wyniki z krwi bo na to długo się czeka i co wtedy mi powiedzą o ciężkich wadach. Tak późno? To ja w psychiatryku skończę.
 
Do góry