reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Tez jestem zdziwiona ... wszystko było dobrze .. a tu nagle silne skurcze , zero krwawień .. wolałabym mieć to już za sobą , świadomość ze dziecko zatrzymało się tydzień temu mnie załamuje . Ostatnia ciąże tez straciłam w 8tc .... to już drugie poronienie ... 😢 ciekawe co mogło mieć na to wpływ
Poproś o skierowanie do poradni genetycznej należy ci się już .
 
reklama
Ja tabletki dostalam o 10 rano a zabieg mi zrobili o 21 30 myslalam ze zejdę z tego świata.. stanowczo odradzam, jeśli Ci się uda pros o zabieg od razu biedaku😞
Wyszłaś ze szpitala na następny dzień ? Tego się obawiam wolałabym wyjść jeszcze jutro .... w domu łatwiej się dochodzi do siebie wśród bliskich . Lekarz już dziś na wizycie wspominał o tabletce 😩 w pierwszej ciąży dostałam krwawienia i wzięli mnie na abrazje , a teraz nic nie drgnęło brak krwawienia .
 
Wyszłaś ze szpitala na następny dzień ? Tego się obawiam wolałabym wyjść jeszcze jutro .... w domu łatwiej się dochodzi do siebie wśród bliskich . Lekarz już dziś na wizycie wspominał o tabletce 😩 w pierwszej ciąży dostałam krwawienia i wzięli mnie na abrazje , a teraz nic nie drgnęło brak krwawienia .
Ja słyszałam że tą tabletkę lepiej wziąć po to aby szyjka się otworzyła i nie było urazów potem
 
Wyszłaś ze szpitala na następny dzień ? Tego się obawiam wolałabym wyjść jeszcze jutro .... w domu łatwiej się dochodzi do siebie wśród bliskich . Lekarz już dziś na wizycie wspominał o tabletce 😩 w pierwszej ciąży dostałam krwawienia i wzięli mnie na abrazje , a teraz nic nie drgnęło brak krwawienia .
Wyszlam dopiero na nastepny dzien bo byłam zmasakrowana po całym dniu,przeszlam w domu załamanie nerwowe po tym poronieniu moj 5latek dal mi sile zeby w końcu się ogarnac . Bez niego bym chyba nie dala rady . Ściskam Cie i życzę dużo siły 😚
 
Ja mam właśnie takie dziwne przeczucie że może u mnie być coś nie tak, czuje się świetnie piersi nie bolą ....Nie wiem naprawdę bardzo je boję
 
A do lekarza kiedy masz? Jak cos bardzo niepokoi lepiej udac sie na usg. Dla wlasnego spokoju. Ja tez juz kombinuje zeby w nastepnym tygodniu isc 🤦‍♀️
Mam 18 .08 czyli we wtorek . Wlansie nie mogę wczensiej bo mój lekarz jest na urlopie 15 jest święto potem niedziela. Więc już poczekam do tego wtorku .
 
A Wy robiliście te badanie ? właśnie czytałam o tym w internecie 😓
Ja nie robiłam, bo to było 1 poronienie. Niestety zdarzają się one bardzo często. Chyba w ciągu kilku dni możesz podjąć dezycję czy chcesz mieć to badanie. Jutro będą badać Cię lekarze, to może podpytaj ich co sadzą o tym badaniu.
 
reklama
Do góry