reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Witam, czy któraś z Was miała podwyzszone wyniki leukocytów i neutrofili? Odebrałam dziś wyniki i są na czerwono, strasznie jestem zmartwiona a wizyta u gin dopiero w piątek..
 
reklama
Witam, czy któraś z Was miała podwyzszone wyniki leukocytów i neutrofili? Odebrałam dziś wyniki i są na czerwono, strasznie jestem zmartwiona a wizyta u gin dopiero w piątek..
Spokojnie i bez paniki ;)

Najpierw sprawdź czy na pewno podane normy są dla ciężarnych, bo większość laboratoriów podaje standardowe i okazuje się, że w ciąży taki wynik jest zupełnie ok.

Wymienione krwinek wzrastają w celu wyeliminowania infekcji z organizmu. Jeśli ogólnie czujesz się dobrze, nie jesteś chora to możliwe że to coś małego, a podwyższenie krwinek jest jak najbardziej prawidłową reakcją. I tak warto skonsultować to z lekarzem na wizycie, ale myślę, że nie musisz się bać.
 
Spokojnie i bez paniki ;)

Najpierw sprawdź czy na pewno podane normy są dla ciężarnych, bo większość laboratoriów podaje standardowe i okazuje się, że w ciąży taki wynik jest zupełnie ok.

Wymienione krwinek wzrastają w celu wyeliminowania infekcji z organizmu. Jeśli ogólnie czujesz się dobrze, nie jesteś chora to możliwe że to coś małego, a podwyższenie krwinek jest jak najbardziej prawidłową reakcją. I tak warto skonsultować to z lekarzem na wizycie, ale myślę, że nie musisz się bać.
Dziękuję za odpowiedź, taki już ze mnie panikarz paskudny..😁
 
reklama
Do góry